Anasayfa Manşet 2015 Pareo Modelleri

2015 Pareo Modelleri

5774
0
PAYLAŞ

Son yıllarda plaj şıklığının vazgeçilmezleri arasına giren pareolar, rengarenk modelleri ile bu yılda vazgeçilmezler arasında yer alacak.
Tahiti’de ençok kullanılan aksesuarlar arasında yer alan Pareo sadece kadınlar değil çocuklar ve erkekler tarafından da kullanılıyor. Paul Gaguin’in tablolarında kullandığı modeller sayesinde adını duyuran Pareo’nun 40 değişik bağlama şekli bulunuyor. (Milliyet Yaşam)
Şifon, tül, örgüden yapılan modelleri olduğu gibi, pareo elbiseler, pantalonlar ve etekler,  sadece üstler de alternatifler arasında.

Pareo seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise vücut tipiniz. Göğüs kısmı küçük olanların tercih etmesi gereken modeller üst kesimde taşlar, püsküller olan modeller olurken büyük olanların tercihleri daha çok dağınık desenleri olan modellerden yana olmalıdır. Yine bacak boyu ve kalçalar da seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alıyor.
Bikini ve mayonuza uygun modeller seçebildiğiniz gibi, farklı desen ve renk tercihlerinizle kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Pareonuzun üzerine seçtiğiniz şapka ve gözlük modelleriyle de havuz, plaj şıklığınızı tamamlıyabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Önceki yazı7/24 Yaşayan Şehir “Amsterdam”
Sonraki yazıSize Özel Gelinlik Fikirleri :)
Özdem Zaloğlu
1980, İstanbul doğumludur. Okumayı, gezip görmeyi, fotoğraf çekmeyi , yeni olan her şeyi seven, meraklı, araştırmacı, bireysel gelişime önem veren, orman mühendisi lojistik uzmanıdır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here