Anasayfa Moda Kışlık 2015 Bayan Kısa Kazak Modelleri

2015 Bayan Kısa Kazak Modelleri

2329
0
PAYLAŞ

Bayanların kışın en çok kazak modelleri, renkleri en gözde konudur. Sonbahar ve kış sezonlarında evde, sokakta, iş yerinde, rahatlıkla giyebileceğimiz kazaklar bizim için önemlidir. Soğuk günler de üşümemek için ve şıklığına önem veren bayanlar farklı tarz modellerle birbirinden güzel dikkat çekici modellerle sizlere sunulmaktadır.

2015-Bayan-Kısa-Kazak-Modelleri-8

 

Özellikle bu sezon kış da en çok tercih edilen, dikkat çeken kısa kazak modelleri herkesin gözdesi olmaktadır. Eteklerle kombinendekinde genç kızlara farklı bir hava ve tarz katmaktadır. Soğuk hava da etek değil de isterseniz yüksek belli kot pantolonlarla da o şık görüntüye sahip olabilirsiniz. Kazak modelleri önü kısa arkası uzun modeller genç kızlar farklı kombinle diklerinde kazağın modeli ve havası ortaya çıkmaktadır. Kısa kazak modellerinde kolları yırtık modellerde tercih edilmektedir. Kazak modellerinden uçları üçgen şeklinde olan modellerde taytla kombin yapılabilir.

2015-Bayan-Kısa-Kazak-Modelleri-9

 

Kısa kazak modelleri taytla kombin yapıldığında özellikle genç kızların gözdesi olan taytlarla tam bir tarz farklılığı yaratmış olurlar. Tayt olarak yanları deri ve üstüne kısa kazak kolları yırtık modeller genç kızlar için bu kombin vazgeçilmez duruma gelmekte son yıllarda.

 

Kazağın üstüne aksesuar olarak uzun kolyeler taşlı ve parlak kolyeler yüzükler tercih edildiğinde kazak çok daha şık ve sıradan bir görüntüden kurtulmuş ve daha çok ön plana çıkarılmış olmaktadır. Bayan kazaklarının nasıl kombin yapıldığı ve hangi tür kazakların tercih edilmesiyle ilgili bilgiler verildi.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here