Anasayfa Moda Yükselen Trend: Breton Desen

Yükselen Trend: Breton Desen

458
2
PAYLAŞ

breton-desen-724kadınBreton desen yani enine çizgiler 2015 kış modasında yerini aldı desek yalan olmaz.

breton-desen-724-kadın Coco Chanel’in denizci üniformalarından ilham alarak tasarladığı bu desen sayesinde kadınlar farklı kombinler yapabilmekte.

724kadın-breton-desen Enine çizgileri giymek her zaman risktir biliyoruz. Fakat bu enine çizgileri vücudunuzun doğru yerlerinde kullandığınızda proporsiyonunuza denge getirecektir.

breton-enine-724-kadınBreton desenler sayesinde öne çıkarmak istediğiniz bölgenizi vurgulayabilirsiniz.

sokak-modası-breton-desenÖrnek verecek olursam, diyelim ki çoğu bayan gibi basenlerinizden şikayetçiyseniz; Breton deseni üst bölgenizde kullanırsanız vurguyu üst tarafa çekmiş olursunuz böylece basenleriniz dikkat çekmemiş olur.

sokak-modasında-breton-desen Aslında Breton desenleri kombinlemek zor değil hemen hemen her tarzla uyum sağlamak mümkün.

724-kadın-breton-desen Spor da görünebilirsiniz, şık da yeter ki doğru kombin yapın.

bretondesen-724-kadın enine-çizgi-breton-desenBreton desenli bir tşörtü kot ceketle veya kot pantolonla kombinlediğinizde spor bir görüntü vereceğinizden emin olabilrsiniz.

breton-desen-moda724-kadın-breton-desen Ayrıca şık bir Breton desenli bluzu altına giyeceğiniz kalem etek ve bir çift stilettoyla tamamlayabilirsiniz.

bretondesenbreton-desen-enine-çizgiler Blazer ceketlerin içine, deri pantolonlara, boyfriend jeanlerle harika kombinler yapabilirsiniz.

breton-desen breton-desen-sokak-modasıBu kış her bayanın gardırobunda bulunması gereken desenlerden biri diye düşünüyorum.

breton-desen-724breton-desen-enine-çizgi-elbise

PAYLAŞ
Önceki yazıÇocuk Odaları İçin Dekorasyon Önerileri
Sonraki yazıKendi Aksesuarını Yap Fark Yarat!
Eda Dengiz
Merhaba, ben Eda renklerden maviyi severim ki, saça da çok yakıştığını düşünüyorum. İlgi alanımda ise moda, makyaj vs. her kadının dikkatini çeken konular yer alıyor. Bence tarz modanın bir parçasıdır önemli olan modaya uyarak tarz olmaktır.

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here