Anasayfa Moda Aksesuarlar Yeni Trend: Passport Case

Yeni Trend: Passport Case

883
5
PAYLAŞ

Seyahat etmeyi bir çoğumuz severiz. Yurtiçi olduğu kadar yurtdışı seyahatlerini de severim.  Yeni bir yer keşfetme heyecanı ile birlikte yeni bir kültür ve o kültüre ait insanların hayatlarını nasıl yaşadıklarını gözlemlemek büyük keyif verir.

Seyahat denildiğinde akla ilk gelen heyecanla yapılan hazırlıklardır. Bavul hazırlama,  vize işlemleri için yapılan hazırlıklar (yurtdışı seyahatlerde), seyahat edilecek şehirde neler yapılacağının araştırılıp plan yapılma aşaması gibi tatlı telaşlar başlar.travel_world_1

Tasarım dünyası çeşitli cihaz ya da eşya için (cep telefonu, tablet vb…) oluşturduğu kılıfları bu sefer pasaportlar için tasarlamaya başladı ve bu kılıflara sahip olmanın büyük ölçüde trend olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Pasaportu korurken aynı zamanda görünümünü daha sevimli hale getiren kılıflara beraber göz atalım;

Pasaport kılıfının içerisine pasaportla birlikte uçak bileti, şehir haritası, kredi kartı gibi eşyaları taşıyabileceğiniz modelleri de tercih edebilirsiniz.

Değişik ve eğlenceli pasaport kılıflara  zet.com  sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Victoria’s Secret mağazalarına bir göz atın derim.

İyi yolculuklar ;)

5 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here