Anasayfa Moda Yazlık Tarz Jean Modelleri 2015’e Özel

Yazlık Tarz Jean Modelleri 2015’e Özel

1405
0
PAYLAŞ

Jeanler hayatımızı kolaylaştıran, spor bir görüntü katan, çok havalı ve bir o kadar da rahat pantolon modelleridir. 2015 yılı sıra dış bir Jean yılı olacak gibi duruyor. Şimdiden vitrinlerde görücüye çıkan yazlık Jean modelleri yaz gelmeden giyilmek isteniyor.

2015 yılında bilinen Jean modası yerini bambaşka bir modaya bırakıyor. Görenleri kendine hayran bırakan Jeanlerr önümüzdeki sezon çok satacak gibi duruyor.

İşte karşımıza çıkan Yazlık Jean Modelleri 2015;

İndigo denim Modeli: Kovboylardan esinlenerek tasarlanan bu modelde özellikle süet dirsek yamaları, deri uygulamaları, yıpranmış ve yırtık dizler, cowgirl kendinden çok ama çok sö ettiriyor. Ayrıca bu model üzerinde yer zımba uygulaması tüm Jean tasarımlarında sıkça karşımıza çıkacak.

Boyfriend ve mom jeans denimler: Bilindik Jean modelleri yerini yepyeni modellere bırakıyor bunlardan biride bu model. Rahatlığın ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bu modelde bol kesimle çok göze çarpıyor.

Yüksek bel Jean: 2015 yılında tekrar geri dönüş yapan yüksel bel pantolonlar, yine çok giyilecek gibi duruyor.1970 li yıllara dönüş yapan yazlık Jean modelleri vitrinlerde çoktan yerini aldı.

Örgü kotlar: Son dönemlerde Jean modelleri arasına bomba gibi düşen örgü kotlar 2015 yazında adından yine çok söz ettiriyor. Özellikle elbiselerde görmeye çok alıştığımız bu model 2015 yazında farlı uygulamalar ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Baskılı Jean: düz, sade ve yalın bir kot modası çoktan geride kaldı şimdilerde yârine birbirinden harika figürlerden oluşan baskılı kotlar aldı. 2015 yazlık Jean modellerinde baskılı dönemi başlıyor.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here