Anasayfa Yazarlık Şartları

Yazarlık Şartları

Merhabalar,

Sitemize olan ilginiz için teşekkür ederiz, öncelikle sitemiz ve yazarlık hakkında size biraz bilgi verelim.

Yazarlarımızdan beklentimiz kadınlarla ilgili istedikleri konuda, istedikleri sayıda, istedikleri zaman yazılar yazmalarıdır. Günde 1 de yazabilirsiniz, haftada 1 de. Ne kadar sık yazarsanız sitede sizi o kadar çok takip eden ve yazılarınızı bekleyen insanlar olacaktır.

Moda, kozmetik, sağlık, dekorasyon, sinema, ilişkiler, anne, çocuk, gezi, mekanlar gibi bir çok konuda yazı yazabilir, kendi düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Buradaki amacımız sitemizi ziyaret eden insanlara konusunda gerçekten ilgili insanların yarattığı içeriklerle buluşturmak.

Bir çok moda sitesinde kadınların isteklerinden uzak, ilgi görmeyecek, sırf paylaşmış olmak için yaratılmış içerikler var. Biz site olarak bunun dışına çıkmak istiyoruz.

Şuan sitemizde birçok bu şekilde çalışan kadın yazarımız var. Siz de onlarda biri olabilir, yazılarınızı site ziyaretçileriyle paylaşabilirsiniz.

Yazarlarımızdan örnek yazılar:

Okula Dönüş Bölüm 4: ” Kolej Ceketleri”

Doğal Yollarla Saç Rengi Açma Yöntemleri

Yüksek Bel Trendi

Henüz yeni bir site sayılırız ve yazarlarımıza şuan için düzenli bir ödeme yapamıyoruz. İlerleyen zamanlarda, artan reklam gelirleriyle yazarlarımıza düzenli ödeme yapmayı hedefliyoruz. Bu sürede yazılarınızı ve sitemizi sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşırsanız daha çok kişiye ulaşıp hedeflerimize daha çok yaklaşmış oluruz.

Yazmak isterseniz size bir hesap açıyoruz ve bu hesap ile siteye giriş yapıp yazılarınızı sitemiz üstünden yazıyorsunuz. Sitede yazdığınız yazılar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra ilgili kategoride sizin isminiz ve bilgilerinizin bulunduğu bir görünümle yayınlanıyor. Bu sayede sitede sadece sizin yazılarınızı bekleyen kitleler bile yaratabilir, moda görüşünüzü insanlarla paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de aramıza katılmak isterseniz başvurmak için tıklayın!

 

Teşekkürler,
7/24 Kadın Ekibi
724kadin.com