Anasayfa Moda Ayakkabılar Yaz-Kış Dolgu Topuk Modası!

Yaz-Kış Dolgu Topuk Modası!

1672
4
PAYLAŞ

 Ne kadar inkar etsek de, yüksek topuklarla yürümenin zor olduğunu kabul ediyoruz. Peki, yüksek topuk aşkımızdan vazgeçiyor muyuz? Asla. Vazgeçmemek için bir çok sebebimiz var.

 Örneğin: Kadınların, ortalama boyunun 1.60 olduğu ülkemizde bizlere düşen topuklu ayakkabılar giyerek boy ortalamamızı 10 cm artırmak. Ya da uzun boylu erkek arkadaşımızın yanında bücür kadar kalmamak için kullanmamız gereken bir araç. Ya da oralarda havalar nasıl şakalarına maruz kalmamak için bir kaçış yolu. Ya da aynada ki yansımamızı büyüleyici bulmamız için gizli bir anahtar. Ya da kendimize özgüven pompalamak için bir pompa. Ya da etrafımızdaki kadınlara, ben daha güzelim ilanı yapmak için bir hoparlör. Ya da en güzeli ben böyle de güçlüyüm mesajı vermek için bir altyazı.

 Vazgeçemediğimiz bu topuklu ayakkabıları nasıl: Hem rahat, hem şık hemde ayak sağlımı koruyarak kullanırım, derseniz işte cevabı: Dolgu topuklu ayakkabı!

 Yaz-kış rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ayakkabı türünü mutlaka denemelisiniz. Denediğinizde asla vazgeçemeyecek siniz. Özellikle hafif olanlarını tercih ettiğinizde, hem ayak bileğinizi yormaz hemde ayak tabanlarınız da oluşacak ağrılara engeller.

 Kışın kar yağdığında topuklular ile karda ayakta kalmanın ne kadar zor olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Peki, dolgu topuklular ile ayakta daha dengeli durabileceğinizi biliyor musunuz?

dolgu topuk 3

 Yazın kavurucu sıcağında sandalet ve terlik ikilemesine, dolgu topuk sandalet tanımını katarak daha şık olabileceğinizi biliyor musunuz?

dolgu topuk 5

 Gelin şimdi bu çok övdüm dolgu topuk ayakkabı modelini nasıl kombinleye bileceğinize bakalım.

Sonbahar ve kış mevsimlerinde kapalı dolgu topuk ayakkabıları tercih edersiniz, bu kombinleri denemenizi tavsiye ederim.

dolgu topuk 8

dolgu topuk11 a0a9c638b92b983732c0a0c6ddc5cbd7013a897bd2744bb6083f52314e5b4ef33e6b3ecc079daf3d53310f32b46a335fdolgu topuk 9

Kavurucu yaz aylarında veya ılık ilkbahar aylarında akşamlarında tercih etmenizi önerdiğim dolgu topuk kombinleri:

dolgu topuk 2 dolgu topuk 4 dolgu topuk dolgu topuk 6dolgu topuk 7dolgu topuk 10

4 YORUM

  1. Dolgu topuklar kesinlikle vazgecilmez. Hem topuklunun verdigi dogal sıklığı hem de rahatligi beraberinde getiriyor. Elinize saglik cok guzel derlemissiniz =))

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here