Anasayfa Blog Yaz Geldi, İçim Fıkır Fıkır

Yaz Geldi, İçim Fıkır Fıkır

308
0
PAYLAŞ

Sonunda kış bitti. Yeni bir yaza daha girdik. Ne hoş bir duygudur, kıştan sonra yaza girince insanın bir anda modunun değişmesi, içinin fıkır fıkır olması, aşkla dolu olması. Psikolojik rahatlığın  yanı sıra, kılık kıyafetimiz de de rahatlama başlar.

O kadar özledim ki rengarenk giyinmeyi ,mini mini elbiselerle gezmeyi…Atkılar,şapkalar,eldivenler,kazaklar,montlar,çoraplar,çizmeler vs.den sonra sadece bir şort bir t-shirtle yazı gecirebilirim.Bu nasıl bir rahatlamadır,sanki ayrı bir özgürlük hali..


yaz6
yaz7

 

 

yaz5

Kışın koyu renklerinden, gri havasından ,zorlu şartlarından sonra yaza başlamak büyük bir keyif veriyor. Aslında belki de kış olmasa yazın hazzını bu kadar alamayacağız.

Ayrı bir keyif halidir yaz, ayrı bir özgürlük..Tam kızgın kumlardan serin sulara dalma hazzı..yaz3 yaz2 yaz1

 

Sere serpe yatma vakti,güneşin,kumların içimizi ısıtma hali.Bronzlaşma,güzelleşme,mutlu olma vakti.Melotonin, serotonin, endorfin salma zamanı..

Ama maalesef ki yaz kısa sürüyor,olsun kışa da o kadar haksızlık yapmayalım,yazın ardından da kışı özlüyoruz.Üşümeyi özlüyoruz,ev muhabbetlerini özlüyoruz,kar yağmasını bekliyoruz.

Her yaşın güzelliği vardır derler ya, aynı şekilde her mevsiminde ayrı güzelliği var.Tabi ki hayattan keyif alabildiğin sürece.

Mutlu yazlara…

PAYLAŞ
Önceki yazıMet Gala 2015 Red Carpet
Sonraki yazıBaseball Cap – Peki Senin Şapkan Ne Renk?
Şebnem Büyükgöl
18.02.1972 doğumluyum, Boğaziçi Üniversitesi, Turizm ve Yöneticilik bölümünden mezunum. İstanbul, Suadiye'de oturmaktayım. Tekstil imalat ve ihracaat ile uğraşmaktayım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here