Anasayfa Moda Gelinlikler Yaz Düğünleri: Gelinler

Yaz Düğünleri: Gelinler

1649
0
PAYLAŞ

Yağmur, fırtına derken özlemle beklediğimiz, içimizi ısıtan, huzur dolduran yaz nihayet geldi. Tabi ki yazla özdeşleşmiş düğünleri de beraberinde getirdi. Günümüzde çeşitli düğün konseptleri var iken, kararsız kalmış, özellikle iş yoğunluğundan düğün hazırlıklarına henüz başlayamamış olan gelinler için birkaç fikir önerisi işte burada !

Tabi öncelik gelinlik. Gelinliğinizi düğünününüz yapılacağı mekana göre belirlemelisiniz.Sonrasında saç, makyaj ve aksesuarlarınızı da aynı konsepte uygun olarak tamamlamalısınız.

Eğer kır düğünü, ya da sahil düğünü tercih etmişseniz salaş ve renkli olmanız sizi büyüleyici yapacaktır. Sandalet ya da dolgu topuklu ayakkabılar sizi rahat ettirecektir.

Yaz düğünleri-gelin14Yaz düğünleri-gelin3

Yaz düğünleri-gelin15Renkli çiçeklerle yapılmış buket ortamın enerjisini artıracaktır. Saçınızda dağınık bir model kullanarak yine renkli çiçeklerden yapılmış taç takabilir,küçük parçalar ekletebilirsiniz. Makyajınızı oldukça sade tutmanızda fayda var.

Yaz düğünleri-gelin6Yaz düğünleri-gelin8Yaz düğünleri-gelin1Yaz düğünleri-gelin12Oldukça şık duran bu tarz helenistik saç tokalarını kullanarak modayı yakalayabilirsiniz.

Yaz düğünleri-gelin7Ya da tam sahil düğünlerine yaraşır deniz kabukları ve yıldızlarıyla süslü bir taç …

Yaz düğünleri-gelin10Eğer düğününüz salonda olacaksa daha parıltılı, taşlı, incili, saten ve kabarık gelinlikler tercih edebilirsiniz.

Yaz düğünleri-gelin4Yaz düğünleri-gelin5Yine saçınızda da taşlı, incili tokalar ya da taçlar kullanabilir, sımsıkı bir topuz yaptırabilirsiniz. 40lı yılların dalgalı modelleri de sizi oldukça romantik gösterecektir. Dumanlı göz makyajı, koyu renk rujlar konsepte uygun olacaktır.

Yaz düğünleri-gelin11Yaz düğünleri-gelin9Yaz düğünleri-gelin13Havuz başı düğünlerde ise kır ve salon düğününü harmanlayabilir ya da yalnızca salon düğünü konseptini kullanabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here