Anasayfa Moda Elbiseler Yaz Düğünleri-Davetli Bayanlar

Yaz Düğünleri-Davetli Bayanlar

1973
0
PAYLAŞ

Yaz düğünlerinde gelinler için yazdığım yazının devamına hemen bunu eklemek istedim. Çünkü düğünler davetli bayanlar için ” Ne giysem ? ” stresini yaratıyor.

Bu sene ünlü markaların kreasyonlarında gözlemlediğim kadarıyla marsala, limon sarısı,turuncu, değişmeyen klasik olan siyah-beyaz ve pastel tonlar ön planda.Tercihlerinizi bu renklerden yana kullanabilirsiniz.Elbise yerine yine moda olan tulum giyerek fark yaratabilirsiniz.

Kır düğünlerine davetliyseniz; uçuş uçuş, çiçekli , renkli kıyafetler , dolgu veya kalın topuklu ayakkabılar, abartılı olmayan takı tercihleri sizin için ideal olacaktır.

Sahildeki bir düğüne davetliyseniz; yine uçuş uçuş ,pastel ton kıyafetler , sandaletler uyumlu olacaktır.Dilerseniz şapka da kullanabilirsiniz. Bana göre pastel tonlar deniz ve kumla bütünleşerek ten rengini daha güzel gösteriyor fakat siz canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. İddaalı sırt ve bel dekoltesi sizi büyüleyici yapacaktır.

Havuz başı veya salon düğünlerine davetliyseniz; havuz başında, salon düğünü kadar olmasa da biraz daha parıltı kullanabilirsiniz. Marsala ve siyah renkli, payetli kıyafetler bu konseptler için daha tercih edilebilirdir. Düğün çok yakınınızın değil ise ofiste giydiğiniz kıyafetlerinizi clutch çanta ve taşlı, parıltılı takılar ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Eğer gelinin en yakın arkadaşı, kuzeni , kardeşi iseniz gösterişli olabilirsiniz fakat o kadar yakını değilseniz daha sade olmanızı öneririm.

İşte anlattığım sırayla, sizin için bolca resimden oluşturduğum muhteşem ne giysem fikir galerisi !

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here