Anasayfa Moda Yaz Bitti Ama Beachwave Esintisi Şimdi Ofiste

Yaz Bitti Ama Beachwave Esintisi Şimdi Ofiste

546
0
PAYLAŞ

Nedir bu beachwaves dediğimiz şey. Hali hazır yaz aylarında sıcak havalardan denize, havuzlara attık kendimizi.Saçlarımız bir hayli yıprandı. Yıprandı yıpranmasına ama o tuzlu veyahut klorlu sulardan çıktıktan sonra inatçı saçlara sahip olanlar saçlarının daha sakin bir hale büründüğünü; yağlı saç yapısına sahip olanlar ise saçlarının klorla birlikte daha mat bir hal aldığını fark etmiş olmalılılar. İşte bu deniz, havuz sonrası yoğun suya maruz kalmış saçta oluşan güzel dalgalara beachwave yani plajdalgası demişler.

Şimdi ise sonbahara taşınmış bu iri, dağınık dalgalar bir hayli popüler durumda.Peki bizde bu akıma nasıl dahil olabiliriz.Zor şekil alan, inatçı saçlara sahipseniz eğer bu saçları elde etmek için evde hazırlayabileceğiniz doğal bir karışım var.Saçınıza uyguluyor ve şekil veriyorsunuz.Zor saçlara sahip olanlar için bir yazı daha hazırlamayı ve bu akıma onları da dahil etmek için o karışımı nasıl hazırlayacağımızı ayrıca bir yazıda anlatmak istiyorum.

Fakat inatçı saçlara sahip olmayanlar için ise aşağıdaki görsel yeterli olacaktur diye tahmin ediyorum.İşte bu resimdeki kadar basit.

Yaz bitti lakin yazın tatlı esintisi hala bayanların saçlarında sonbaharda hakim.Ofiste beachwave görüntüsü klasik görüntünüze farklı bir hava katacak.

Mutlu haftalar…

Sevgiyle kalın❤

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here