Anasayfa Blog Yalnızlık ile Bütünleşmiş Kadınları Anlamanın Yolları!

Yalnızlık ile Bütünleşmiş Kadınları Anlamanın Yolları!

607
1
PAYLAŞ

alone-woman-1kapak

1 – Yalnız yaşamanın insana kazandırdığı en büyük özellik özgürlüktür ve yalnız bir kadın buna bağımlıdır. Onu elinden almayın, saygı gösterin.

2 – Kadın kendine ait bir yaşamı, alanı olsun ister nitekim vardır da. Kendi alanınız olsun.

alone-woman-2

3 – Yalnız olmasının mutlaka bir sebebi vardır. Bir çok hayal kırıklıklar, kalp kırıklıkları ve ezilen umutları vardır. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

alone-woman-3

4 – Sizin sevgiliniz olacaktır, ondan kendinize bakıcı rolü üstlenmesini istemeyin.

5 – Yalnız uçmayı seviyordur. Tek başına dışarı çıkmak, arkadaşları ile tatile gitmek, ara sıra ortadan kaybolmak sevdiği şeylerdir. Bunun önünde engel olmanız sizden hızla uzaklaştıracaktır onu. Ağırlık yapmayın.

alone-woman-4

6 – Hayatı ve Aşkını bütün olarak yaşamayı sever, yalnız kadın. Aşk hayatı dışında da bir hayatı vardır. Ailesine ve arkadaşlarına vakit ayırmayı sever. Sadece size ait olmasını beklemeyin.

alone-woman-5

7 – Yalnız kadın evindeki ufak tefek tamir işlerini yapmayı öğrenmiştir, böcek gördüğünde merak etmeyin çığlık atmaz. Bunlardan kurtulmayı bilir, yeri geldiğinde sizden de. Onu kızdırmayın.

8 – Bir karın ağrısı olmayın, ona hayatında eşlik edin. Yalnız yaşamak ona kendi kararlarını kendi vermeyi öğretti. Sizinle bir ilişki yaşaması onun hayatına müdahale edeceğiniz anlamına gelmez. Sorun olduğunuz da yalnız günlerine dönmek onun için bir acı olmayacaktır.

alone-woman-6

9 – Onu bir Ejderha kaçırmadı, kaçırılmadığı gibi kurtarılmaya da ihtiyacı yoktur. Ona süper kahraman değil bir sevgili gerekiyor.

10 – İncinmiş olması, Kalp kırıklıkları yaşaması sizi yanıltmasın oldukça güçlü bir kadın ve karakterdir.

11 – Yalnız kadın sizi hayatınıza alıyorsa, en büyük fedakarlığı yaptı demektir. Sizi hayatına alabilmek uğruna en sevdiği özellikten vazgeçmiş demektir. Bunu asla unutmayın ve özen gösterin.

Sevgilerle

PAYLAŞ
Önceki yazıStil İkizleri; Valentina & Chiara Ferragni!
Sonraki yazıBeyaz Soslu Bonfile Tarifi
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

1 YORUM

  1. Peki ya yanlızlıktan bukadar memnunken sonunu görülmeyen tünellere ilerlemek niye ?? Çok samimiyetsizsiniz..

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here