Anasayfa Blog Victoria’nın Sırrı

Victoria’nın Sırrı

691
0
PAYLAŞ

Victoria'nın SırrıHer sene gerçekleştiği sahne şovlarıyla erkeklerin olduğu kadar kadınlarında başını döndüren; neredeyse top model olarak anılabilmek için defilesinde arz-ı endam etmek gereken; bütün Dünya’nın merakla beklediği en büyük moda şovlarından biri olan  Victoria’s Secret defilesi geçtiğimiz aylarda sergilendi. Her ne kadar bir erkek kadar olmasa da bu büyük moda gösterisini büyük bir merakla beklediğimi itiraf etmeliyim.

Peki nedir bu büyüleyici Victoria’s Secret’ın büyük sırrı. Aslında her şey, Roy Raymond eşine sürpriz olsun diye iç çamaşırı almak için gittiği bir mağazada başlar. Raymond, onca kadının arasında tek erkek olarak mağazayı dolaşıp iç çamaşırı seçmekten büyük bir rahatsızlık ve utanç duyar , kendisiyle aynı durumda olan, yani karısına ya da sevgilisine iç çamaşırı alırken kendi gibi utanan binlerce erkeğin daha olabileceği düşüncesi ile kendi iç çamaşırı mağazasını açmaya karar verir.

Victoria'nın SırrıMağazayı açarkende sadece kadınları ihtiyaç olarak aldıkları beyaz, pamuklu iç çamaşırları yerine Kraliçe Victoria dönemini anımsatan danteller ve tüllerle bezeli iç çamaşırlarını mağazasında sergilemeye başlar ve kısa zamanda mağaza büyük bir başarıya imza atar.  Sonradan el değiştirmesine rağmen, bugün dev bir imparatorluğun temelleri işte böyle atılmıştır.

Bu yılki şovları yine muhteşemdi. Her yıl şovu izlediğimde iç çamaşırı alışverişi yapma isteğim artıyor. Ve onları Alıp giydiğimde kendimi bir Miranda Kerr değil ama yine  de özel hissediyorum.Victoria'nın Sırrı

Bence Victoria’ s Secret gibi markalar kadınlar için çok başarılı antidepresanlar. Neden mi? Çünkü Bana göre iç çamaşırları kıyafetin en büyük tamamlayıcısı ve benim hiçbir zaman aman içimde kalıyor, kimse zaten Görmüyor nasıl olduğunun bir önemi yok diye bir düşüncem olmadı. Tam tersine iç çamaşırlarım ne kadar özel olursa kendime saygım ve güvenim arttığını hissettim. Çünkü başkası için değil kendim için giyiniyorum ve ne kadar özel ve güzel olursa o kadar kendimi değerli hissetmemi sağlıyor. Ee sevgilisi ya da evli olanlar için bu durum karşı tarafıda memnun ettiğini belirtmekte fayda var. Özellikle hazır sevgililer günü de yaklaşmışken hem kendiniz hem de sevgiliniz için bir güzellik yapın ve Victoria’s Secret meleklerinden biride siz olun ;) hemen belirteyim internet üzerinden uygun fiyatlarla istediniz ürüne kısa sürede kavuşabiliyorsunuz. Sipariş verirken vücut losyonunu da sepetinizde eklemeyi ihmal etmeyin. Pişman olmayacaksınız.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here