Anasayfa Moda Kombinler Vazgeçilemeyen İkili: Siyah ve Beyaz

Vazgeçilemeyen İkili: Siyah ve Beyaz

444
0
PAYLAŞ

Hepimizin bildiği gibi tüm zamanların vazgeçilemeyen renkleridir siyah ve beyaz. Adeta birbirlerine aşık iki sevgili gibi, hem uyumlu hem de bir o kadar zıt. Aslında hepimizin kurtarıcısıdır bu ikili. Ancak çoğu zaman klasik bir görüntü elde etmemizi sağlıyor ne yazık ki. Bu nedenle siyah ve beyazın daha modern kombinlerini paylaşmak istedim sizinle. İsterseniz bir göz atalım:)

Olivia Palermo’nun tarzını çok beğenirim, bu seçimlerini de çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Oldukça şık ve zarif. Kendisi siyah ve beyazı sıklıkla kullanan isimlerden.

Geometrik desenler ve çizgiler de son yıllarda sıklıkla kullanılıyor. Ancak birazcık kilo probleminiz varsa enine çizgilerden uzak durmayı unutmayın. Bilindiği gibi olduğumuzdan daha kilolu gösteriyor bizi. Aynı şekilde basen kısmı geniş olan kadınlar için de alt kısımlarında siyahı daha çok kullanıp, üst kısımlarında beyazı kullanmalarını tavsiye ediyorum.

 

Sonuç olarak siyah ve beyaz modasının asla geçmeyeceği herkesin bildiği bir gerçek. Giydiklerimiz siyah-beyaz olsa da ruhumuz hep renkli olsun. Sevgiyle kalın :)

PAYLAŞ
Önceki yazıÇantam Şekil, Önümden Çekil!
Sonraki yazıBohem (Bohemian) Tarzı Kombinler
Funda Taş
Istanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Mutfakta kendini kaybeden, modadan kendini alamayan, araştırmacı ve meraklı bir insancık.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here