Anasayfa Moda Uzun Bacak Hilesi!

Uzun Bacak Hilesi!

1357
0
PAYLAŞ

Merhaba :) Çoğu kızın hayalinden biri de uzun bacaklara sahip olmak. Fakat herkes uzun bacaklı doğmuyor. Belki uzun bacaklara sahip olamayız ama bacakları uzun göstermenin hilelerini kullanabiliriz. Işte size bu hilelerden bahsetmek istiyorum.

TEN RENGİ AYAKKABIuzun-bacakTen rengi ayakkabı modası nerdeyse hiç geçmeyen ayakkabılardan biri bu yüzden rahatlıkla kullanabiliriz. En önemlisi ise; teninizle uyumlu ayakkabı seçmek. Böylece bacaklarınız daha uzun görünecek. Tabi illa topuklu almak zorunda değilsiniz teninizle uyumlu ayakkabı bulduktan sonra her çeşit ayakkabı kullanabilirsiniz.

BRONZERuzunbacak1 Bronzer ile parlayan ve hafif bronzlaşan bacaklar daha uzun görünüyor. Sık sık mini etek ve mini sort giyenler bunu kullanabilir. Tabi bronzer yoksa o zaman da bacaklarınıza süreceğiniz nemlendiricinizin içine bronz renkte bir far ekleyebilirsiniz.

PANTOLON/ÇORAP VE AYAKKABI AYNI RENKuzunbacakBacaklarınız uzun görünsün istiyorsanız dikkat etmeniz gereken çorapla veya pantolonla ayakkabınızın aynı renkte olması. Aynı renk giyinerek ten rengi ayakkabıda olduğu gibi göz yanılması yaparak uzun görünebilirsiniz. Aynı renk çorap-ayakkabı giydiğinizde basit ve şık bir kombin yapmış olacaksınız. Yani bir taşla iki kuş :)

BOL PANTOLONuzunbacakhile Bol paçalı pantolonların altına yüksek platformlu ayakkabı giyin ama pantolonunuzun ayakkabıyı kapatmasına dikkat edin. Böylece bol paça pantolon daha uzun bacak görünümü verecektir.

KOYU RENK GİYİNuzunbacakhileAçık renk giyeceğiniz pantolonlar; açık mavi olsun, beyaz olsun her zaman daha kilolu ve kısa gösterir bu yüzden koyu renk pantolonlar tercih edin hem uzun hemde zayıf gösterir. Koyu renkleri kombinlemek de her zaman daha kolaydır.

uzunbacak

 

 

YÜKSEK BEL?????????????????????? İster pantolon giyin, ister etek giyin yüksek bel her zaman bacaklarınızı uzun gösterir.

uzunbacak-

 

ASİMETRİuzunbacak-Asimetrik parçalar göz yanılması sağlayacağından bacağınızı daha uzun gösterir. Topuklu giydiğinizde daha uzun gösteriyor hatta.

uzunbacak1 Önü kısa arkası uzun yada önden asimetrik olan etek veya elbise çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

uzunbacak_

PAYLAŞ
Önceki yazıRenkler ve Anlamı
Sonraki yazıValentino Pre-Fall 2015 Koleksiyonu
Eda Dengiz
Merhaba, ben Eda renklerden maviyi severim ki, saça da çok yakıştığını düşünüyorum. İlgi alanımda ise moda, makyaj vs. her kadının dikkatini çeken konular yer alıyor. Bence tarz modanın bir parçasıdır önemli olan modaya uyarak tarz olmaktır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here