Anasayfa İlişkiler Uzak Mesafeli İlişkiler İçin İpuçları

Uzak Mesafeli İlişkiler İçin İpuçları

553
2
PAYLAŞ

Kim istemez ki sevdiği kişiyi istediği an görebilmeyi, her güzel anını onunla paylaşabilmeyi, ya da morali bozuk olduğunda teselliyi onun kollarında bulabilmeyi. Maalesef ki hayat bazen onunla yollarını ayırabiliyor. İş ya da eğitim için uzun süreli şehir ya da yurt dışına çıkması gerekebilir. Bu süre zarfı içinde ‘ Gözden ırak olan gönülden de ırak olur.’ ata sözünden yola çıkarsak, ilişkide bazı şeyler yolunda gitmeyebilir.

Peki burada böylece onun dönmesini mi bekleyeceksin yoksa ilişkini daha da heyecanlandıracak ipuçları mı arıyorsun? İşte sana bir kaç öneri:

selfie
1) İlişkini canlı tutabilmek için teknolojinin nimetlerinden faydalanmaya ne dersin? Onu heyecanlandıracak fotoğraflara ne dersin peki? Onu meraklandır ki dönmek için acele etsin :)

selfiee
2) Her buluşmanızda eğlenceli fotoğraflar çekin.

sarki söyle
3) Şimdi en sevdiğin en eğlenceli şarkıyı onun için söyle. Sesin tahammül edilemez bile olsa bunu dene. Onu eğlendirmen çok hoşuna gidecek.

günlük
4) Beraber çekilmiş olduğunuz fotoğraflarla ve o yokken onu ne kadar özlediğini ya da onu ne kadar sevdiğini anlatan bir günlük çok hoşuna gidecektir. Hem ikiniz için de güzel bir anı niteliğinde olur bu günlük.

Eminim seninde bu konuda hayal gücünü konuşturup yapabileceğin bir sürü şey vardır. Hadi, oturduğun yerden onu özlemek yerine hem onu mutlu edecek hem de seni onu beklerken geçmek bilmeyen zamandan biraz olsun kurtarabilecek bu önerilere kulak ver. Ver ki ilişkiniz ilk gün ki heyecanıyla devam etsin.

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here