Anasayfa Moda Kombinler Tüm zamanların kurtarıcısı: All Black

Tüm zamanların kurtarıcısı: All Black

All black stilini yakalamak için örnekler ve ipuçları

941
0
PAYLAŞ

Eminim her kadının dolabında farklı renklerle kombinlemek için siyah parçalar vardır. Tek renk akımı ile siyahı birleştirip tamamen siyah giyinmek çok güvenli – ve hatta sıkıcı – veya çok gotik – ve hatta saçma – görünebilir. Ancak birkaç örnekle tamamen siyah (all black) tarzının doğru kombinlendiğinde, istediğiniz tarza mükemmel bir şekilde bürünebildiğinizi örneklemek istiyorum.

Deri Tayt: Son yılların en çok kullanılan trendlerinden biri olan deri taytlar, all-black stiline başlamak için verimli bir parça olacaktır.

black_5black_7

black_26

Çorap detayları: Gün geçtikçe çeşitlenen ve bulunması kolaylaşan desenli uzun çorapları veya dizüstü çorapları siyah elbiselerinizle kombinleyerek all black konseptinin kraliçesi olabilirsiniz.

black_11black_18

 

 

 

 

 

 

 

Oversize kazak: İster hırka ister kazak olsun sıcak sıcak tarzınızın tadını çıkarın!

black_25 black_22 black_1 black_10

Opak çorap etek kombosu: Elbise veya eteklerinizi düz siyah opak çoraplarla kombinleyebilirsiniz. Bunu yaparken sıkıcılıktan uzaklaşmak adına farklı materyaller kullanarak parıltı yakalayabilirsiniz.

black_17

black_16

 

 

 

 

 

 

 

Maxi Etek: Maxi eteklerinizi yaza mahkum etmeyin; oversize kazaklarla, deri ceketlerle, uzun hırkalarla kombinleyıp daha bohem bir görünüm kazanabilirsiniz.

black_27

black_15

black_3

black_20Maskülen: All black tarzını iş hayatına veya çeşitli davetlere uygulamak için clutch çantalar, stilettolar ve çekici blazerlar kullanabilirsiniz.

black_14black_13

 

 

 

 

 

 

 

BONUS: Baştan aşağı siyaha bürünerek çok çeşitli karakterlere bürünebilirsiniz. Ama sonuç olarak mükemmel bir tarza ulaşacağınıza eminim! En nihayetinde, siyah başka renge benzemez, değil mi?

black_24 black_9 black_23 black_4

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here