Anasayfa Moda Trend Alarmı: Payet Pantolonlar

Trend Alarmı: Payet Pantolonlar

2226
0
PAYLAŞ

partypantsPul, payet, parlak detayları sadece düğünlerde, özel partilerde giymek yok artık. Tabi bazı minik püf noktalarına dikkat ederek. Yoksa günlük hayatınızda gelinin kız kardeşine dönme ihtimaliniz çok yüksek.

payetpantolon

Cigarette, ispanyol, manşetli gibi bir çok paça modeline uygulanan bu pantolonları kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kombinleyeceğiniz diğer parçaların iddiasız, basic hatta mümkünse salaş olması.

sequinlegginPayet pantolonları davetler, partiler vb ortamlarda giyebileceğiniz gibi günlük kombinlerinizde de kullanabilirsiniz. Hatta çok resmi bir kuruluşta çalışmıyorsanız iş kıyafetlerinizin arasında da yer alabilir.

9e73eee3b804cc5b34a4c91282af8e0e payet pant2

Davet vb özel bir amaç için giyecekseniz topuklu ayakkabı ve yine basic parçalar, takılar ile kullanmalısınız. Hatta şahsi önerim, topuklu ayakkabıda bootie gibi modeller yerine topuklu sandalet veya stiletto tercih etmeniz. Bootieler ile de kombin yapılabilir tabi ki ama çıplak ayak ile birleştiğinde daha şık bir payet pantolon kombini oluşacaktır.

payetpantolon 9d321e9c59b3524a7aa8feb3e67aa04b

Ülkemizde H&M, Beymen gibi markalar genellikle siyah, gold ve lame gibi düz renkli payet pantolonları tercih etmişler ancak yurt dışında boncuklu, transparan detaylı modelleri de çok revaçta ki bence gece kombinleri için en havalısı!

payetdesenlipantolon
pulpayet010fd96ed588048b2ab93955d3e9b608Günlük kullanımda ise en önemli detay sneakers, salaş tshirt, düz kazaklar, gömlekler ve sade bir saç-makyaj ile kullanmanız. Yoksa bir önceki akşamdan kalma gibi sokaklarda gezebilirsiniz.

Ben en çok salaş tshirt ve kot gömlek kombinlerini başarılı buluyorum. Sneakers ile kullandığınızda hafif kıvrılmış paçalar da tadından yenmiyor :)

payetsneakerspayet pant1payet pantolon payetpantkombin payetpantssneakerspayetpantTabi ülkemizde rastlamak çok küçük bir ihtimal olsa da elin adamları özel günlerde payet pantolon tercih edip bir de üstüne mis gibi de kombinleyebiliyor :)

payetpantman

Erkeklerimizden bir umudum olmasa da son zamanlarda hanımlarımızdan güzel kombinler görmeye başladım. Belki gözüme çarpanlardan biri de siz olursunuz ;)

Sevgiler…

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here