Anasayfa Blog Topuklu Ayakkabı Tutkunları

Topuklu Ayakkabı Tutkunları

824
0
PAYLAŞ

Sevgili moda severler,

7/24 kadın moda ailesine yeni katıldım. Modayı yakından takip eden herkesin benim yazılarımı da yakından takip etmesini öneriyorum. Bu ilk yazım olduğu için beni daha yakından tanımanız açısından topuklu ayakkabılardan bahsetmek istiyorum. Sizi bilmem ama ben tam bir ayakkabı almadan önce danışılacak insan modeliyim :) Her kadın topuklu ayakkabıya bayılır fakat kadın modayı takip edenler ayakkabı tutkunu olacak şimdiden söylemeliyim :)

Bir kadın topuklu ayakkabı giydiğinde tüm gözlerin ayakkabıya odaklanması gerektigine inananlardanım. Işıltı,zerafet,şıklık… bunlar ayakkabının en önemli unsurlarıdır. Görselde gördüğünüz modelleri şık bir davette,kokteyl,nişan,düğün ve buna benzer tüm organizasyonlarda rahatlıkla giyebilir elegan bir görünüm sergileyebilirsiniz.

İnce bilekli bayanlar tercihini stiletto yada bantlı ayakkabılardan yana kullanmalı fakat daha dolgun bir ayak bileğine sahipseniz platform ayakkabıları tercih etmelisiniz. Bu tarz ışıltılı ayakkabılarda önü açık modelleri giyerken tırnaklarınıza french manikür yapmanız ilginin tamamen ayakkabıda toplanmasını sağlayacaktır. Canlı renkli bir oje kullanmanız çok doğru olmaz.

Ayakkabı tutkunları takipte kalın :)

Jimmy Choo
Jimmy Choo
ışıltı ayaklarınızda #gucci
ışıltı ayaklarınızda #gucci
Çivit mavisi ışıltılı topuklu ayakkabı
Çivit mavisi ışıltılı topuklu ayakkabı
Işıltılı topuklu ayakkabı modeli
Işıltılı topuklu ayakkabı modeli

 

PAYLAŞ
Önceki yazıMüzik olmadan asla!
Sonraki yazıLove Pink
Lale Gündüz
Hayatta herkesin bir stilinin olması gerektiğine inananlardanım bunun için kendi stil fikirlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Tam bir ayakkabı almadan önce danışılacak insan modeliyim. Modanın cıvıl cıvıl tarafını benimle yaşamak için takipte kalın :) Sevgiler.. ♡

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here