Anasayfa Manşet Tırnaklarınızı Renkler ve Çiçekler ile Giydirin !

Tırnaklarınızı Renkler ve Çiçekler ile Giydirin !

771
0
PAYLAŞ

Merhaba Renkli Tırnaklar, Merhaba Gün ve Güneş,

Bahar yorgunluğunu üzerimizden atmanın, yaza cıvıl cıvıl hazırlanmanın zamanı geldi, gelmeyen yazı zorla da olsa getirmeye kararlıyım bu sene. Havaların değişkenliğine rağmen, ellerimizde şenlikleri başlatmanın, renklenmenin ve desenlere boğulmanın mevsimindeyiz.

Öyleyse sizin için seçtiklerimle en güzel renklere boyanalım hep beraber.

Eskiden tırnaklara bir manikür yapılır, tek renk ojeler sürülür ya da fransız manikürü yapılırdı, şimdi bazı mekanlar tırnakları sanatçı edasıyla boyuyor, süslüyor ve tırnaklarda görsel şölen yaşatıyorlar.

Aslında eliniz biraz yatkınsa bunları kendinizin yapabilmesi de artık mümkün, çünkü ince uçlu fırçaları ve süsleme aparatlarını bulmak artık pek kolay. Ayrıca internet üzerinden birçok video ile de destek alabilir ve bolca fikir edinebilirsiniz. Hem yaptıkça eliniz alışacak ve her seferinde daha iyisini yapabileceksiniz. Hem de bu sizin kendinizle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Ellerinizle uğraşırken ve elleriniz bakımlıyken kendini daha iyi hissedebilirsiniz, çünkü en çok göz önünde olan mücevheriniz ellerinizdir. Ellerinizi sevmek ve onlardan keyif almak için yapabileceğiniz her rengi ve her deseni denemenizi tavsiye ederim.

Son olarak tırnaklarınıza iyi gelecek bir tırnak bakımı önerim olacak size, eğer tırnaklarınız güçsüzse, kırılıyor ve soyuluyorsa, limon, badem yağı ve tuzu ılık su ile karıştırıp bir saat bekletip tırnaklarınıza sürebilirsiniz, bu karışımı haftada bir kaç kere uygulayabilirsiniz.

Ayrıca tırnaklarınızın güçlenmesi için, bol bol sebze ve meyve tüketmeye dikkat edin, malum tırnaklar ve saçlar vitamin ile güçleniyor, kırılmalar ve soyulmalar vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Bu kadar güzel desenleri sizler için seçerken, tırnakların sıkıntı yaşadığı bir dönemde iseniz, bu dönemi oje kullanmadan atlatmanızı ve tırnaklarınızın en kısa sürede sağlığına kavuşmasına yardımcı olmanızı öneririm.

Renkli ve güzel günler dilerim.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here