Anasayfa Öne Çıkanlar Tırnak Süsleme Sanatı: “Nail Art”

Tırnak Süsleme Sanatı: “Nail Art”

632
0
PAYLAŞ

Bayanlar olarak tırnaklarımıza çok önem veririz tabii oje de bu durumda olmazsa olmazlardan biridir. Son zamanlarda iyice artan tırnakları süsleme merakıyla beraber şıklığımıza şıklık katan şeylerden biri oldu nailart. Hatta bunun üzerine salonlar bile açıldı. Evde kendiniz de yapabilmeniz için pratik materyaller satılmaya başlandı.

Bende pratik bir çok uygulama buldum bunların çoğunu bu materyaller olmadan bir kısmını da materyalleri kullanarak yapabilirsiniz.

Küçük bir not: Daha önce denediğim bir materyalden hiç memnun kalmadım. Bahsettiğim uygulama damgalama yöntemiyle hazır bir şekli tırnağınıza aktarmanızı sağlıyor sözde ama 20 deneyişte 1 tanesi anca oluyor. Bu yüzden bu tür ürünlere pek güvenmeyin derim.

Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı2 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı4 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı5 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı6 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı7 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı9 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı10 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı11 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı12 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı13 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı14 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı15 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı19 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı20 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı21 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı22 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı23 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı24 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı25 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı26 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı27 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı28 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı30 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı32 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı33 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı34 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı35 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı37

Herhangi bir marka belirtmiyorum fakat aşağıdaki resimde gördüğünüz yöntem pek de göründüğü kadar işe yaramıyor maalesef.
Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı38 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı39 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı40 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı41 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı43 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı44 Nailart-Tırnak Süsleme Sanatı45

PAYLAŞ
Önceki yazı2016 Yılında En Trend 50 Saç Stilleri
Sonraki yazıFotoğraf Makinesinden Takı Koleksiyonu
Burcu Berber
İstanbul Bilgi Üniversitesi 2. Sınıf mimarlık öğrencisiyim. 1995 İstanbul doğumluyum ve ev dekorasyonundan tırnak tasarımına kadar Tasarım sözcüğünü kapsayan her işi çok seviyorum.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here