Anasayfa Moda Tırnaklar Tırnak Süsleme Örnek Modellerle Artık Daha Kolay

Tırnak Süsleme Örnek Modellerle Artık Daha Kolay

1759
0
PAYLAŞ

Son dönemlerde trend haline gelen tırnak süsleme sanatı sürekli artış göstererek pek çok kişi tarafından popüler bir hale gelmiştir. Tırnak bakımı giyim kuşamın tamamlayıcısıdır. Giyim kuşama göre uyumlu renklerden oluşan tırnak süsleme sanatı ile dış görünüşünüzde bir bütünlük sağlayarak güzel ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Trend olarak tırnak süsleme modelleri arasında lame tırnak süsleme modeli, en başta gelmektedir. Pek çok kişi tarafından revaçta olan bu model, son dönemlerde tırnaklarda kendini göstermeye başladı. Özellikle chanelin ojeleriyle yapılabilen bu model uygulanan tırnağa metalik gri oje kullanılarak yapılmakta olan bir süsleme modelidir.

Lame tırnak süsleme modeli french olarak yapıldığında ise lame renk kullanılarak yapılan bir modeldir. Tırnaklarınızı farklı ve zıt renkleri bir arada kullanarak tırnaklarınızı anlamlı bir duruma getirebilirsiniz. Bu tırnak süsleme modeli ile tırnaklarınızda çok büyük bir şıklık katabilirsiniz.

2015 Tırnak Süsleme Örnekleri Modelleri

2015 tırnak süsleme modellerinden bir diğeri ise. Siyah mat tırnak süsleme modeli gelmektedir. Bu model için öncelikle mat siyah oje ile zemin hazırlanmaktadır. Ardından üzerine çok farklı bir uygulama olarak french tırnak diplerine uygulanmaktadır. Bu model ile tırnaklarda süsleme modeli çok göz alıcı ve canlı bir görüntü katmaktadır. Çok farklı çok modern ve şık tırnak süsleme modelleri 2015 yılında tırnaklara güzellik katmaya geliyor.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here