Anasayfa Video THE KADIN

THE KADIN

595
2
PAYLAŞ

thekadin

 Ah ah biz kadınlar! Ne kadar da farklı farklı kişiliklere sahip olsak da tek bir ortak noktamız var, trip atmak! Özellikle bizi çıldırtan erkeklere!

 Yalanları, aldatmaları, vurdum duymazlıkları, kıskançlıkları, kısıtlamaları, aşkları, sevgileri, dostlukları, arkadaşlıkları, kokuları, dokunuşları ve bizi çıldırtmaları ile hepsi başımızın tatlı belaları. Onlara bazen tahammül etmek zor olsa da, onlarsız yapamıyoruz.

 Havva ve Adem’in birer parçası hep içimizde kaldıkça, asla biz onlarsız yapamayız. Her kadın biraz Havva olduğundan, asla vazgeçilmez olacağız. Her erkek biraz Adem olduğundan, asla bizden vazgeçemeyecekler.

  Havva’nın, Ademi bir elma için cennetten kovdurması ile başlayan bu hikaye de, her zaman Havva bencilliği, açgözlülüğü ve dişiliğini kullanması ile suçlanmıştır.

 Peki, günümüz kadınlarını nasıl tanımlıyoruz? Gelin tatlı bir dille kadınların tavırlarını, triplerini, duygularını ve erkeklere karşı davranışlarını ele alan mini dizi tadında ki bu özel “The Kadın” videolarından izleyerek, sorularımızı cevaplayalım.

İlk bölümü 27 0cak 2015 tarihinde yayınlandı:

İkinci bölümü 3 şubat 2015 tarihinde yayınlandı:

Bu videoları hazırlayan “The Kadın” ekibine ve oyuncularına teşekkür ederim.

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here