Anasayfa Blog Telefonu Elinizden Düşürmeden 5 Uygulama Önerisi

Telefonu Elinizden Düşürmeden 5 Uygulama Önerisi

185
0
PAYLAŞ

Bu bizim dünyamız. Keşfedelim. 

Biz kadınların dar zamanda birçok iş yapması bir kenara bize kolaylık sağlayacak bazı uygulamalar hayatımızı biraz kolaylaştıracak.

kadinlar-icin-uygulamalar

Yemek yiyoruz, yeni yerler keşfediyoruz, tatil planları yapıyoruz, şehirde neler oluyor merak ediyoruz… Bu arada fotoğraf çekmenin günlük rutine dönüştüğü günümüzde de kesinlikle fotoğraf çekmeyi ihmal etmiyoruz. Bazen gerçekten de paylaşmak için çekiyoruz. 

Kısacası ne yaparsak yapalım telefonu elimizden düşürmüyoruz. Günlük hayatımızın bir parçası dersek doğru olur.

Bende sizler için günlük hayatınıza entegre edebileceğiniz oldukça kullanışlı uygulamalar seçtim. Bunların içinden birkaçını kullanmak isteyeceğinizden eminim. 

CUPS ON ME: Bir kahve furyasıdır ki artık dijital platformdacups on me da boy gösteriyor. Size en yakın(yerel bir uygulama) kahve dükkanının ne kadar uzaklıkta olduğunu gösteriyor. Ardından istediğiniz lezzeti ve boyutu ile birlikte sipariş verebilirsiniz. Programı indirdiğiniz takdirde ilk kahveniz ücretsiz. :)

 

QUALITY TIME: Aslında hiç farkında olmadan saatlercequality-time internetin / sosyal medyanın esiri oluyoruz. İşte tam olarak sosyal medya da aktif olan ve buna artık dur demek isteyenler için bir uygulama. “Kaliteli zaman” geçirmek isteyenler için harika bir aplikasyon. 

 

POCKET: İnternet’te kitap, dergi veya yazı okumayı sevenler için.pocket Diyelim ki acil bir işiniz çıktı ve yazınız yarım kaldı ve ilk bulduğunuz fırsatta kaldığınız yerden devam etmek istiyorsunuz. Hemen yardımınıza Pocket koşuyor. Üstelik kaydedilenleri okumak için internet bağlantısı gerekmiyor.  

 

FIELD TRIP: Dünyanın ilginç, gizli ve benzersiz özellikleriyle ilgilifield trip rehberlik yapar. Bir nevi seyahat danışmanınız. Bulunduğunuz yerin tarihi, mimarisi, yerleri, yemek ve kültürü hakkında tıklamaya gerek kalmadan arka planda çalışan bir rehberdir.

 

 

HOPPER: Tatil planları yaparken ilk önce kampanyalara gözhopper atanlardansanız, bu uygulama tam size göre. Gidilecek rota seçildikten sonra en hesaplı uçuşları sıralayıp bilet fiyatları düştüğünde vaya arttığında kullanıcıya bildirim gönderip haberdar ediyor. Bu tam benlik. :) Tek dezavantajı sadece iPhone/iPad kullanılabiliyor. 

Dilerim ki işinize yarar uygulamalardır. Mutlaka içlerinden biri size göre. Yorumlarınızı bekliyorum. :)

sosyal medya kadını

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here