Anasayfa Moda Kendin Yap Tatlı Bir Sürpriz: Nikah ve Nişan Şekerleri

Tatlı Bir Sürpriz: Nikah ve Nişan Şekerleri

1336
0
PAYLAŞ

 Nikah Şekerleri denince aklımıza bir çok model gelmektedir. Bir çok model kelimesi az bile… Sektör demek daha doğru olur. Tabi ki Nikah Şekeri sektörü geliştikçe Nikah Şekeri Modelleri de bir hayli çoğalmakta.

Özellikle  “Modelleri” ev hanımları tarafından daha çok tasarlanmaktadır, ev hanımları hobi amaçlı evde bu işi yapmaya devam ederken tasarladıkları yeni modelleri kendilerine açtıkları facebook hesaplarında blog sayfalarında yayınlamakta. Sektör bu şekilde çığır açtı. :) 

Bende sizler için piyasada olan çeşitlerden farklı olarak seçtiklerimi paylaşmak isterim… :)

nikah şekeri nikah şekeri nikah şekeri nikah sabunu Son trend olarak da şeker ya da lavanta keselerine ilaveten sabunlarda bir hayli ilgi görüyor. Kesinlikle çok şık oluyor. Değişik bir fikir isteyenler için önerebilirim. 

nikah nişan şekeri nikah nişan şekeri nikah nişan şekeri nikah nişan şekeri nikah nişan şekeri nikah nişan şekeri nikah nişan şekeriDaha da gelişen sektöre bir adım daha atıldı. Kurabiyeler de çok sık olarak tercih edilir oldu.

tema nikah kartı tema nikah kartıtema nikah kartıŞeker veya sabun türünde bir şey istemiyorum ve hatta doğaya katkım olsun derseniz de TEMA Vakfının tasarladığı kartları düşünebilir, doğaya bağış yapmış olursunuz. :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here