Anasayfa Blog Tarz Sahibi Olmak

Tarz Sahibi Olmak

504
1
PAYLAŞ

Giyinmek biz kızlar için kaç yaşında olursak olalım hiç bir zaman öylesine yapılan bir eylem olarak görülmemiştir. Moda ise her trend olanı alıp üstüne geçirmek olmamalıdır. Şık görünmenin asıl şartı ise tarz sahibi olmaktır.

Stil kazanmak ise; iyi bir gözlemci olmak, taklit değil ama ilham aldığımız kişileri takip edip, vizyonumuzu genişletmek, kendi vücudumuzu ve hatta karakterimizi iyi tanıyıp ona göre seçimler yapmak ile zaman içinde kazanılan bir beceridir.

Ayrıca tarzınız sizi mutlu etmeli, güven vermeli, güzel hissettirmeli, en güzel şekilde ifade etmeli ve bütünleşmelidir. Unutmayın kendi vücudundan ve tarzından hoşnut kişi her zaman ne giyerse giysin ışıldar.

Çok farklı renkleri ve parçaları harmanlayarak bütünde uyumu sağlayıp zamansız bir şıklık yakalamak zor değildir. Bunun için biraz yaratıcılığınızı, zevklerinizi ve sezgilerinizi kullanarak cesaretle giyinmenizi öneririm.

Hollywood yıldızlarından Gwyneth Paltrow gardrobuna sahip olmak istediğim ünlülerden ve ilham aldığım ikonlardan biridir. Genelde seçimleri sade mini elbiseler, maskülen smokin takımlar, şortlar, gömlek pantolon kombinleri; gece ise muhteşem ışıltılı vücuda oturan düz kesimli tuvaletlerden oluşuyor. Beyazı sevdiği dikkat çekse de canlı renklerden de korkmadığı görülüyor.

Ayrıca sade düz kesimler ve tek renk tercihleri, minimal düzeyde aksesuar kullanımı olmasına rağmen gündüzden geceye her şekilde göz alıcı ve klas bir görüntü sergiliyor.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here