Anasayfa Moda Aksesuarlar Takı Dünyasındaki En Son Trendler

Takı Dünyasındaki En Son Trendler

461
0
PAYLAŞ

Kadınlar için kıyafetin tamamlayıcısı olarak adlandırılan takı ve mücevher dünyası deşiğik tasarımlarla bizlere sayısız seçenek sunuyor.

Minimal ve geometrik kesim ile oluşturulan tasarımların bu sezon  ön plana çıktığını söylemek sanırım yanlış olmaz.

Seçmiş olduğum, özgün tarzlarıyla dikkatimi çeken takı marka ve tasarımlarına beraber göz atalım;

Markaya kendi adını veren  Danimarkalı tasarımcı Sophie Bille Brahe koleksiyonlarında minimal çizgiler ve modeller ön planda.

En son trend takılara göz atıldığında minimalizmin etkisinde olan takıların, Brahe ‘nin koleksiyonlarıyla birebir örtüşüyor.  Günlük kullanıma daha elverişli olan koleksiyon oldukça hoş.

 

Çağdaş, geometrik heykelcikler olarak adlandırdığı tasarımlarıyla İngiliz Emma Ware sıradışı koleksiyonu ile dikkat çekiyor.

Emma Ware, el yapımı tasarımları fazlasıyla iddalı ve çarpıcı. Geometrik tasarımları ile tarz tutkunlarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 

Amerikalı tasarımcı Cathy Waterman,  feminen ve romantik tarzı ile karşımızda. Waterman tasarımlarında feminen ve aynı zamanda nostaljik dokunuşa yakın durması ile oldukça ünlüdür.

Tasarımları, dünyaca ünlü aktrisler tarafından, birçoğumuzun takip ettiği ve yakın zamanda gerçekleşen Oscar ödül törenlerinde kırmızı halı tercihleri olmaktadır.

Markanın Kaliforniya başta olmak üzere Avrupa’da da mağazası bulunmaktadır.

 

Birebir bu markalardan temin edemeseniz de tasarımlara benzer bir çok yerli markalar ve mağazalar ülkemizde de bulunuyor.

Takı ve mücevherden vazgeçemediğimiz bir gerçek ancak unutulmamalıdır ki  bir kadının en kıymetli mücevheri gülümsemesidir ;)

Sevgiler

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here