Anasayfa Moda Aksesuarlar Tak Takıştır!

Tak Takıştır!

931
2
PAYLAŞ

tak takıştır 8

Yüzükler, küpeler, saatler, kolyeler ışıl ışıl göz dolduran taşlarla kombinlerimizin vazgeçilmez parçaları.

Biz kadınlar ne kadar çok alışveriş yaparsak yapalım yine de daha fazlasını ister, giyecek bir şeyim yok diye yakınırız. Gözümüzün önündeki bir çok değerli parçanın farkına bile varamayız. İşte bunlardan en önemlileri takılarımız bence.

Giyindiğimiz kıyafetlerin tuzu biberi gibi onlara anlamlar yükleyen ve bizi yansıtan gizli hazinelerdir takılar. Bazen çok basit bir tişörtün üstüne takacağımız kolyelerle kıyafetimizin rolünü değiştirebilir bazen de ufacık bir dokunuşla klasik elbiselerimizi gündelik hayata döndürebiliriz. Bu konuda sizlere önerilerim günlük kıyafetlerinizle abartılı takılar kolyeler yada büyük küpeler kullanarak farklılık yaratmanız. Ben genelde düz beyaz bir tişörtün üzerine bir kaç kolyeyi bir arada takmayı çok seviyorum. Denemenizi tavsiye ederim.

tak takıştır 2 tak takıştır 4tak takıştır 5TAK TAKIŞTIR
Kurtarıcı etkisi
Peki ya Hiç inci kolyenizle altın kolyelerinizi bir arada takmayı düşündünüz mü?? Beraber kullanacağınız zıt materyalli takılarınızın uyumuna sizde inanamayacaksınız.

tak takıştır 1tak takıştır 3Şık ve zarif
Düz siyah bir gömleğinizi mücevherlerle tamamladığınızda akşam ki davet için hazırsınız bile. Siyahın büyüsünü parlak takılarınızla birleştirdiğinizde her ortama uyum sağlayabileceğinizi unutmayın.

tak -takıştır tak takıştır 7

Bileklerimizdeki gökkuşağı!!
İstediğiniz rengin farklı tonlarını kullanarak göz kamaştırıcı olmak sizin elinizde, bu önerilerim bileklerinde saatleriyle yetinmeyenlere.

tak takıştır 6tak takıştır.Parmaklarınızı dolduracak bütün yüzüklerinizi takarak kombinlerinizi tamamlamaya ne dersiniz?

2015 yılına da damgasını vurmaya devam edecek aksesuarlarımızdan birisi tabii ki vazgeçilmez yüzüklerimiz o zaman hepsini bir anda takalım bu kalabalığın uyumunda kaybolalım…

tak takıştır 9 tak takıştır 10Unutmayın! Yeni kıyafetler almak yerine bir kaç farklı aksesuarla dolabımızdaki bir çok kıyafeti ufak dokunuşlarla yeniden hayatımıza katabilir, modaya uyum sağlayabiliriz. Dilerim önerilerim ve görseller sizler için ilham kaynağı olmuştur.

Mutlu kalın!

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here