Anasayfa Moda Aksesuarlar Stilinizi Tamamlayan Parça: “Şallar”

Stilinizi Tamamlayan Parça: “Şallar”

4673
0
PAYLAŞ

Şallar günümüze kadar her mevsim her stile uyum sağlayan yıldız parçalardan biri olmuştur. Sadece soğuk kış aylarında değil, tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilecek bir aksesuar olan şallar, bazen çok sade bir tişörtü bazense çok sade bir elbiseyi daha stil hale getirerek dolabınızda yer alması gereken temel parçalardan biri haline gelmiştir.

Farklı dokularda, renklerde, boyutlarda ve kumaşlarda olan bu parçaların sizi daha stil göstermesi kendinize uygun olan doku ve boyuttaki şalı seçmenizle mümkün olacaktır. Kısa boyluysanız büyük ve kaba kumaşlar sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir. Bu nedenle daha ince yapıda kumaşları tercih etmeniz ya da kalın kumaş tercih edecekseniz de şalınızın boyutunu kısa tutmanız sizi şık bir havaya sokacaktır. Öte yandan uzun boylu iseniz çok ince ve zayıf kumaşlardan yapılmış şallar sizin vücudunuzda kaybolacak ve bu aksesuar sizin stilinizi tamamlamak yerine üzerinizde sıradan bir parçaya dönüşecektir. Bu yüzden şal seçiminizi yaparken boyutunu ve kumaş türünü özellikle dikkate almanızı öneririm.

şal-1 şal-2 şal-3 şal-4 şal-5 şal-6 şal-7 şal-8 şal-9 şal-10 şal-11 şal-12 şal-13 şal-14 şal-15

Şallar bağlanma şekillerine göre de size farklı bir hava katabilir. Örneğin aynı şalı bir kaç farklı bağlama yöntemiyle çeşitli stillerde kullanmanız mümkündür. Önemli olan kendinize uygun şalı seçmeniz ve kendinize yakıştırmanız. Sonrasında stiliniz kendiliğinden dile gelecektir.

Bir şal sever olarak söylemeliyim ki ilk olarak beyaz basic tişörtlerinizle rengarenk şalları denemelisiniz daha sonrasında bunları farklı parçalarla bir araya getirip stilinizi yenileyebilirsiniz. Sadece tişörtler ya da elbiselerle değil mont ve kabanlarınızla da kullanarak bambaşka bir hale bürünebilirsiniz. Her şey tamamen sizin elinizde.Farklı kombinleri ve kullanım şekillerini denemekten kaçınmayın unutmayın ki stilinizde söz sahibi sizsiniz ve tabii kendinizi en iyi tanıyan da.

PAYLAŞ
Önceki yazıCadılar Bayramı Zamanı
Sonraki yazıYükselen Trend Fransız Beresi
Cansu Sayın
'Less is more' ilkesiyle sadelikten yana bir mimar,modayı da hayatının bir köşesinde severek takip eden sizden biri.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here