Anasayfa Moda Stil Sahibi Çocuklar

Stil Sahibi Çocuklar

451
0
PAYLAŞ

imageModa herkesin uygulamaya çalıştığı, kiminin çok başarılı olarak içinden çıktığı, kimininse şık olacağım derken yerlerde süründüğü, kaprisli, nankör bir sektördür. Son yıllarda artan çocuk modası, dünyaca ünlü modacıların bu yönde kreasyonlar hazırlamasında etkilidir.

Bu konuda geniş bir yelpazeye sahip ve farklı tarzları içinde barındıran Dolce Gabbana, her duruma uygun kıyafetlerle ‘çocuğuma ne giydirsem’ derdine düşenlere çeşitler sunmaktadır.

IMG_2235[1]  IMG_2236[1]

Caramel Baby markası henüz ülkemizde satışa sunulmamasına karşın caramelbaby-child adlı kendi internet sitesinden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Günlük yaşantıda stil sahibi çocuklar için harika kıyafetler üreten firma Dünya’nın birçok ülkesine de ürün ithal etmektedir.

IMG_2226[1]IMG_2229[1]

IMG_2237[1]Bunun yanında Burberry, Lanvin, Ralph Lauren ve Gucci de çocuk kreasyonunda iddialı markalar olmaya devam etmektedir.

Ralph Lauren klasik çizgiye sahip, armalı, renk renk kazak çeşitleri, keten pantolonları, fırfırlı etekleri, şapkaları, atkıları ile her yönden tamamlanmış kombinler sunmaktadır.

IMG_2241[1]Gucci, parlak fuşyalar, karameller ile renklendirdiği kış koleksiyonunu çocuklara özel bavul çantalar ile tamamlamaktadır. Ayakkabılarda da metal zımbalı detaylara rastlanmaktadır.

IMG_2242[1]Gucci yaz sezonunda ise mavi-beyaz uyumundan yararlanarak oluşturduğu kombinlerini, hasır şapkalar ve güneş gözlükleriyle tamamlayıp,güneşin yakıcılığından çocukları koruyan bir stil ortaya çıkarmaktadır.

IMG_2243[1]Çok rahat bir şekilde ulaşıp alışveriş yapabileceğimiz uygun kaçış noktası Mango ise kız çocukta; etekleri tül detaylı elbiseler,baskı detaylı denim ceketler, pullu boncuk işlemeli tişörtleri, erkek çocukta; baskılı sweatshirtler, kareli çizgili gömlekler, koton pantolon ve eşofmanlarıyla yeni sezon ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

IMG_2246[1]Sevgiyle kalın…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here