Anasayfa Blog Stil İkonları Dosyası: Poppy Delevingne

Stil İkonları Dosyası: Poppy Delevingne

437
0
PAYLAŞ

Bugün sizlere tarzını çok beğendiğim bir ismi tanıtmak istiyorum, Poppy Delevingne. Kendisini tanımayanlar bile son zamanlarda çok meşhur olmuş olan kız kardeşini yüksek ihtimalle tanırlar ki soyisimden de çıkarmış olacağınız üzere bu isim Cara Delevingne oluyor sevgili okurlar.

Poppy de Cara gibi modellik yapmış,  Laura Ashley, Anya Hindmarch, Paige Adams, Mango, Alberta Ferretti ve Burberry gibi birçok ünlü modaeviyle çalışmıştır. Modelliğe başlaması ise Storm Modellik Ajansı’nın kurucusu Sarah Doukas tarafından 2008 ‘de keşfedilmesiyle gerçekleşmiştir.

İngiliz sosyetesinin önde gelen isimlerinden olan Poppy Delevingne ayrıca İngiliz Moda Konseyi ‘nin  ve Chanel markasının da temsilcisidir. Kız kardeşinin aksine skandallardan uzak daha sakin bir hayat sürmesi tarzı ve duruşu açısından Poppy ‘yi çok beğeniyorum.

Tam bir İngiliz kadını havası olan Poppy’nin çok zarif ve asil bir tarzı var bence . Geçen sene 2012 de nişanlandığı sevgilisiyle dünya evine giren Poppy’nin gelinliğe oldukça zarif ve kendine has bir stile sahipti. Lafı daha fazla uzatmadan Poppy ‘nin sizler için seçtiğim görselleriyle sizi baş başa bırakıyorum …

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here