Anasayfa Moda Ayakkabılar Sonbahar/Kış 2015/16 Trendi: Botlar

Sonbahar/Kış 2015/16 Trendi: Botlar

646
0
PAYLAŞ

Bu sezona damgasını vuran bir parça sahibi mi olmak istiyorsunuz? Ozaman kesim, topuk ve kullanılan diğer materyaller açısından değişik bir tarzı olan ve ayak bileğini saran bir kalıba sahip botlardan mutlaka edinmelisiniz.

Fashion Week haftasına göz attığımızda dünyaca ünlü marka tasarımcıları koleksiyonlarında  bahsettiğim botlara yer verildiği görülüyor.  Ünlü markaların tasarımları yanında elbette makul fiyatlı olanlarını bulmak da mümkün.

Peki nedir bu botları diğerlerinden farklı kılan özellik?

Hayal gücünün sınır tanımadığı tasarım dünyası, tasarım aşamasında botların özellikle topuk kısmı ile ilgili değişik kalıplara yöneldiği görülüyor.

Diğer farklı kılan özellik ise; bileğin üst kısmına doğru uzanıp bacağı saran tarzda olmaları. Tabi bu model bot tercih ederken bacak yapısına dikkat ederek seçim yapmakta fayda var!

Öne çıkan ve modellerden bazıları;

Özellikle elbise, şort ve eteklerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu botları (özellikle renkli olanlarını) ben de severek kullanıyorum.

İddalı renk seçeneklerini tercih edenlerden değilseniz siyah ve bej renk tonlarındaki modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here