Anasayfa Güzellik Siyah Noktalara Kesin Çözüm!

Siyah Noktalara Kesin Çözüm!

420
0
PAYLAŞ

Cildinizde meydana gelen ancak varlığıyla bizleri rahatsız eden misafirlerden biride siyah noktalardır. Tertemiz bir cildim olsun istiyorsanız evinizde dogal yollarla kimyasal temizleyicilere bulaşmadan vereceğimiz tarifleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

2Elma Sirkesi

Bir başka doğal metodumuz elma sirkesi..
Siyah noktaları evinizde kolaylıkla yok edebilirsiniz. Siyah noktalar için çözüm yöntemlerinden biri de su ile karıştıracağınız elma sirkesini yüzünüze sürün ve bol su ile durulayın. Elma sirkesi cildinizi yumuşatır. Aynı zamanda siyah noktanın oluşmasına yol açan mikropları öldürür. Siyah noktalardan kurtulmanın bir diğer yolu doğal olan yulaf ezmesi maskesidir.

Siyah noktalarınızı kapatmak yerine onları temizlemeye çalışın. Doğal metodlar tabiki her zaman işe yarayacaktır. Ancak yaramadığı zamanlarda uzman bir kişiye başvurmanız gerekecektir. Uzman doktorunuzun vereceği ürünle siyah nokta oluşumunu engellemeniz gerekiyor. Oluşmaması için en büyük etken burada sizsiniz. Sabah akşam cildinizi temiz tutarak siyah nokta oluşumunu önleyebilirsiniz. Temizleme işlemini temizleme sütü ve tonikle temizlemeye çalışın. Sabun ile yıkama işleminiz sonuç vermeyebilir.

PAYLAŞ
Önceki yazı#THISGIRLCAN
Sonraki yazıHangisini Tercih Ederdin?
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here