Anasayfa Moda Çantalar Siyah Çantaya İhtiyacım Var!

Siyah Çantaya İhtiyacım Var!

2663
5
PAYLAŞ

Kendimi bildim bileli “güzel bir siyah çanta”ya ihtiyacım var!!!

Hatta dikkat ettim, etrafımdaki tüm arkadaşlarımda durum aynı. Ne zaman çanta muhabbeti açılsa, herkeste aynı cümle: “Benim öncelikle güzel bir siyah çantaya ihtiyacım var, bir türlü istediğim gibi bulamıyorum”.  Evet, biliyorum, bu cümleleri okurken içinizden “evet” dediniz, “benim de!” :)

Nedendir bilinmez, bir türlü de bulunmaz o ihtiyaç. Sürekli yeni çantalar alırsınız, ancak ya o çanta istediğinizden büyük, ya istediğinizden küçük, “sapı daha uzun olsa”, “bu çok uzun, şööle elimde taşıyacağım ama içi geniş bir çanta”… böyle böyle hayalimizdeki o siyah çantayı arar dururuz..

Ben yine o döneme girdim, her yerde bakınıyorum. Bakınırken gözüme çarpanları sizinle paylaşmak istedim…

Özellikle haftaiçi işe giderken, her an çıkacak sürprizlere hazırlıklı olacak şekilde bir sürü eşyasını yanında taşıyan ben gibiler :) Bu klasik model çantalar tam bize göre…

Haftasonları tercihim ise şu sıralar çok moda olan “bucket bag” olarak da geçen bu çantalar. Hem spor hem şık. İlk olarak bir iş arkadaşımdan duymuştum bunların moda olduğunu, ona yardımcı olmak için her yerde bakınırken, benim de gönlüm kaydı bu çantalara.

Ve tabiki portföyler!! Her ne kadar içlerine sadece telefon, para ve kredi kartı sığmasından ve diğer olmazsa olmaz (?!) tüm gereksinimleri koyamamdan dolayı kendimi pek rahat hissetmesem de, özellikle gece çıkarken vazgeçilmezler.

Daha bir sürü model arasında kendimi kaybetmiş durumdayım. Gördüğünüz gibi seçenek çok, siyah çantadan vazgeçilmiyor, bir tane asla yetmiyor, “şöyle güzel bir siyah çantaya” olan ihtiyaç hiç bitmiyor… :)

PAYLAŞ
Önceki yazıEvde Yapabileceğiniz Şık Tasarımlar
Sonraki yazıDeğişmeyen Trend: Jeanler
Emel Doğru
Lojistik sektöründe çalışıyorum ve pek çok kadın gibi yoğun bir iş temposuna rağmen moda, alışveriş, cilt bakımı hayatımın her anında benim de ayrılmaz bir parçam... Modayı yakından takip eden ama her moda olanı uygulamak yerine kendi tarzını oluşturmak gerektiğine inananlardanım :) Bu konudaki fikirler, kadınlar arasında paylaşılan tüyolar kahve molalarında kalmasın, burada sizlerle de paylaşayım istedim.

5 YORUM

 1. Kadın olupta çanta takıntısı olmayan varmı ki aramızda’ ama illaki siyah demiş ya,çok doğru !Işık olmuşun bize ellerine sağlık

 2. Çantalar ve biz kadınlar !
  Çok doğru bir tespit ,yazarın ellerine sağlık ,
  Herhalde varken, hala almaktan vazgeçmediğimiz aksesuarlar çantalarımız ,ama siyah demiş ya :)işte orda durmak lazım.
  Nasıl bir renkse varken, hala almaya doymadığımız :)
  PARMAKLARINA SAĞLIK ,FARKLI ARAŞTIRMALARINIZI BEKLİYORUZ!

 3. Bucket bag -ismini sayenizde öğrenmis oldum;)- çantalardan almak istiyordum ben de. genelde otantik desenlileri görüyorum mağazalarda. Siyahını görünce işte bu dedim!! Fikir verdiniz, teşekkürler…

 4. güzel yazı paylaşımınız için teşekkürler…. ve hala tam istediğim gibi bir siyah çantam yok :) !!!!
  bu arada benim için de portföyler vazgeçilmez!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here