Anasayfa Moda Kombinler Siyah Benim Mutlu Rengim!

Siyah Benim Mutlu Rengim!

1226
4
PAYLAŞ

Siyah rengine yönelik hislerimin en doğru tanımına “The Addams Family” dizisini izlerken denk geldim. Dizide geçen “siyah ne denli mutlu bir renk !“ ifadesi yıllarca kelimelere dökmekte zorlandığım hislerimin tercümanı oldu. Evet ! Siyah benim mutlu rengim.

siyahkombin-1

siyah kombin-2Siyahlar içerisinde kendisini mutlu hissedenlerin ve giymekten vazgeçemeyenlerin kombin yaparken dikkat etmesi gereken önemli bir detay var. Baştan aşağı siyah giyinirken parçaların renk tonları mutlaka birbirini tutmalı.

siyah kombin-8

Sofistike, sade ve zarif görünümün bozulmaması için kumaş farklılıklarının yaratabileceği kötü görüntüye dikkat edilmeli.

siyah kombin-3

Her zaman simsiyah giyinmek istemeyenler takı, şal, ayakkabı veya çanta seçimlerini farklı renklerden yana kullanarak kombinlerine canlılık getirebilirler.

siyah kombin-5siyah kombin-6

Siyahın en çok yakıştığı renklerden biri hiç şüphesiz ki beyaz. Siyah ve beyazı bir arada kullanacağınız zaman araya üçüncü bir renk katmanız kombininizi patlatacaktır. Birçok renkle uyum sağlasa da siyahı lacivert ve kestane rengiyle kullanmaktan ise olabildiğince kaçınmalıyız.

siyah kombin-7siyahkombin-10

 

4 YORUM

  1. Sevgili Ayça, merakla beklediğim yazınız nihayet geldi. Beni de mutlu eden renk siyah.Duygularımın aynası oldunuz. Sevgiler.

  2. Sevgili Ayça, Ben asaletin ve gizemin rengi Siyahtır diyenlerdenim. Üslubunuzdaki sadelik ve verdiğiniz bilgiler gerçekten çok hoş. Diğer renklere dair yazılarınızı bekliyorum. Sevgi ve esenlikle.

    • Yorumunuz için çok teşekkür ederim motive ettiniz beni :) Diğer renklere dair yazı düşüncem yoktu ama bu yorum üzerine mutlaka yazacağım :) Sevgiler

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here