Anasayfa Moda Çantalar Sınırları zorlayan Bir Çantaya Ne Dersiniz?

Sınırları zorlayan Bir Çantaya Ne Dersiniz?

191
0
PAYLAŞ

Önceki yazımda sizlerle çantanın tarihinden, bizlere gelişine, Moda’ya dahil olmasına kadar anlattım. Hatta çantayı, nelere dikkat ederek almalıyız, bunlardan bahsetmeye çalıştım. Şimdi ise; sizleri sıradışı bir marka ile tanıştıracağım.

Ve yine İtalya dan, Modanın kalbi olan bu ülkeden çıkan, muhteşem bir çanta markası.

Braccialini; 1954 yılında, İtalya da kurulmuş ve Moda’ya da bundan sonra dahil olmuştur. Dünyada; Rusyadan Çin’e, Fransadan Güney Kore’ye, bir çok ülkede mağazası olan bu marka, yaklaşık 50 yıldır, bütün güzelliği ve kendinden emin duruşuyla, biz bayanların kalbini çalmayı başarıyor.

Sıradışı tasarımları, kullanılan deri, ve diğer malzemelerin kalitesi, ayrıca ve tabiki, muhteşem işçiliği ile, kendini ispatlamiş çok özel bir çanta. Şöyle bir düşünün bakalım. Sadece siz de olan bir çanta, ne kadar özel ve güzel hissedersiniz değilmi.. Bana göre bu çanta, bu duyguyu size fazlasıyla sunuyor. Klasik çantalardan sıkıldım, farklı bir şey olsun diyorsanız eğer, tam da size hitap eden bir marka. Gerçi fiyat olarak, biraz bütçeyi zorlasada, emek olarak hakediyor diyebiliriz. Çünkü bir eşi daha yok bu çantaların.
Bu sınırları zorlayan çantaları sizlere sunuyor, ben usulca çekiliyorum..

İyi seyirler..Sevgiyle kalın.. :)

PAYLAŞ
Önceki yazıCesaretin Var Mı, Bandaj Elbiseye!
Sonraki yazıEsmerler için Makyaj Önerileri
Betul Demirci
2004'den bu yana; 10'dan fazla kurs dan eğitim almış, Giyim üzerine eğitimine, 6 yıl ayırmış ve bu alanda Houte Couture de dahil eğitimini bitirmiştir. Şimdi kendi işini kurmaya çalışırken bir yandan Özel tasarımlar hazırlayan Kendi halinde biri.. :) Ve Çizip tasarlayan, dikip giyen. Tasarım, moda ve fotoğraf tutkunu, Sade bir insan..:)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here