Anasayfa Moda Çantalar Şimdi Trend Hasır Çantalar!

Şimdi Trend Hasır Çantalar!

572
0
PAYLAŞ

Herkese merhaba,

Sıcak havanın varlığını oldukça hissettirtiği bugünlerde kadınların en önemli aksesuarı olan çanta adeta külfet haline dönüşür. Trendi takip edip stilinden ödün vermek istemeyen kadınlara bir haberim var! Hasır çantalar.

Jane Birkin - bir zamanlar kolundan düşürmediği hasır çantası ile
Jane Birkin – bir zamanlar kolundan düşürmediği hasır çantası ile

 

Psikolojik olarak insanda hafiflik ve rahatlık duygusu meydana getirmesinden dolayı olsa gerek yaz ayları ile birlikte çeşitli markaların hasır ürünleri artış gösterir.  İster plajda ister şehir içinde her zevke hitap eden hasır çantalar benim de tercih ettiğim ve severek kullandığım bir ürün.

 

Hasırı ev dekorasyonunda da kullanmak oldukça trend.

Ev ortamına sıcak bir etki oluşturması ise tercih edilmesinde artı bir etken olan hasırı, sehpadan halıya birçok şekilde dekor olarak kullanmak mümkün.

İstediğim gibi hasır çanta bulamıyorum diyorsanız yapılacak olan belli ve çok pratik; kendisinden sıkıldığım eski hasır çantama hasır sprey boyası ve tuhafiyeden aldığım birkaç malzeme ile yeniden hayat verdim.  Sizde bu sayede deseni ve rengi olmayan bir model beğenip hayalinizi konuşturabilirsiniz ;)

ÖNCESİ
ÖNCESİ

 

SONRASI
SONRASI

 

Önemli bir detayı atlamak istemem; sağlığınıza tehdit oluşturmaması ve evde bulunan diğer eşyalara ulaşmaması için sprey hasır boyasını mutlaka açık bir alanda (balkon,bahçe vb…) uygulayın.

Keyiflli günler ;)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here