Anasayfa Moda Ayakkabılar Şimdi Trend: Chunky Topuk Sandaletler

Şimdi Trend: Chunky Topuk Sandaletler

639
1
PAYLAŞ

Herkese merhaba,

Topuklu ayakkabı çok seviyor ancak yürüyememekten şikayet mi ediyorsunuz? Cevabı evet olan kadınlara müjde; şimdi trend ‘chunky heels’  ayakkabılar!

İnce topuk ve platrofmsuz ayakkabılar yada sandaletler asla vazgeçmeyeceğim ve severek kullanıyor olduğum bir kalıptır. Ayrıca tarif ettiğim modelin zarifliği ve kadınsılığı tartışılmaz bir gerçek. Platform topuk için aynı durumu düşünmediğimden tercih etmiyorum.

Ancak ‘chunky heels’ denilen topuk kalıbına sahip ayakkabılar hem rahatlığı hem de görünümü ile tutkum haline dönüştü. Chunky topuk; ayakabının ön kısmı ile birlikte topuğu da kalın bir olan kalıbın ismi.

1970'lerde chunky heels
1970’lerde chunky heels

 

1970'lerde chunky heels
1970’lerde chunky heels

 

 

 

 

 

 

Az kadınsı çok elegan bir tarz olan chunky heels sandaletler bu yazın trendi. Sadece yaz mevsimi olarak düşünmeyin, kış mevsiminde de (bot,çizme b…) geçtiğimiz sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da göreceğiz.

Tarihin kendini tekrar etmesi ile modaya verdiği şekil yine karşımızda. İlk olarak 1970’lerde çıkan dolgu, platrofm, chunky topuk birkez daha raflarda yerini alıyor.

 

İster gündüz ister gece kullanabileceğiniz chunky heels ayakkabılar sayesinde topuklu ile yürüyemediğini söyleyen kadın kalmayacak gibi ;)

1 YORUM

  1. Modaya uymak değil,modayı kendine uydurabilmek !..İşte sevgili Büşra bunu çok iyi yapıyor.. Ne istediğini bilen insanın tavsiyeleri de “işte bu !” dedirtiyor doğrusu.. Teşekkürler sevgili Büşra…Sevgiler…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here