Anasayfa İlişkiler Sevildiğinizi Anlamanın 5 İpucu!

Sevildiğinizi Anlamanın 5 İpucu!

416
0
PAYLAŞ

sevildiğinizi-bilmenin-sırrı-ipuçları kapak

Birinden hoşlanıyorsunuz veya seviyorsunuz peki ya karşılığında sevildiğinizi bilmek hakkınız değil mi?
Eğer karşı tarafın bizi sevdiğini veya hoşlandığını bilmiyorsak, altında başka nedenler ararız biz kadınlar. Ve bu bizi oldukça üzebilir. Her hareketinden başka bir anlam çıkarmak, her cümlesini başka bir yöne çekmek bizim en büyük yanlışlarımızdan sadece bir kaçı. Sürekli kendimizi ve sevgimizi gösterme çabalarımız bizi bir süre sonra umutsuzluğa sevk ediyor. Umutsuzluğumuzun başladığı yerde ise sorunlar gittikçe artmaya başlıyor.

Ama birkaç ipucu sayesinde karşı cinsin bizi sevip sevmediğini kolayca anlayabiliriz. İşte anlamanın yolları, gelin hep birlikte inceleyelim ;

sevildiğinizi-bilmenin-sırrı-ipuçları 2

1- Hoşlandığınız kişi sizinle çok ilgileniyor ve sizinle program yapıp, vakit geçirmek istiyorsa bunu kesinlikle göz ardı etmeyin. Belli ki onu çok fazla etkilemişsiniz ve sizi tanımanın yollarını arıyor demektir. Sinemalar, kahvaltılar, gezilebilecek maximum yerler ..

2- Konuşurken veya yürüyorken, ya da bir kalabalıkta sizinle ufak temaslara geçiyorsa. Örneğin; bir Bar’ a bir şeyler içmeye gittiniz ve hattinden fazla kalabalıkla karşılaştınız, ufak temaslarda bulunuyor, belinize, omzunuza, kolunuza dokunup size eşlik ediyorsa bu tamamen sizi koruma içgüdüsünden kaynaklanır.

sevildiğinizi-bilmenin-sırrı-ipuçları 3

3- Telefondan veyahut sosyal medya hesaplarınızdan sürekli sizinle iletişime geçiyorsa, sürekli onun aklındasınız demektir. Sizinle sürekli konuşmayı ve irtibata geçmeyi, sizi daha yakından tanımak için elinde ki her fırsatı değerlendirdiği anlama gelir bu.

sevildiğinizi-bilmenin-sırrı-ipuçları 4

4- Telefonda ya da karşılıklı sohbet esnasında konuşmalarınızı hatırlayın. Sizi dikkatlice dinliyor mu? Dinliyorsa bu sizden başka kimse ile ilgilenmediğini gösterir. Çok sıkıcı ya da önemsiz detayları anlatıyorsanız bile sizi dinliyorsa ve siz konuşurken gözlerini sizden ayırmıyorsa, sizin hakkınızda bilgi edinmek ve söylediğiniz her şeyi dinlemek, sizden oldukça hoşlandığını gösterir.

5- Evet, birlikte vakit geçiriyorsunuz. Bu durumda bakışlar oldukça önemli. ‘ Gözler kalbin aynasıdır. ‘ cümlesini gerçek hayatta uygulayabilirsiniz. Çünkü gözler asla yalan söylemez! Konuşurken gözlerinizin içine bakıyorsa, gittiğiniz veya karşılaştığınız bir ortamda size kaçamak bakışlar attığını yakalıyorsanız eğer, gözü sizden başkasını görmüyor demektir.

Tebrikler , karşı cinsi oldukça etkilemiş görünüyorsunuz! Sevgilerle

sevildiğinizi-bilmenin-sırrı-ipuçları son

PAYLAŞ
Önceki yazıPazartesi Sendromuna
Sonraki yazıDoğal ve Kullanışlı Saçlara Hazır Mısınız?
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here