Anasayfa Blog Sevgililer Günü Fikileri

Sevgililer Günü Fikileri

1016
0
PAYLAŞ

Merhaba!

Sevgililer günü yaklaşıyor, neredeyse bir hafta kaldı ve hala ne alacağınızı bulamadınız mı? Öyleyse bu yazım size çok yarayacak :)

Eğer hem basit, hem ucuz, hem romantik olsun, hem de kötü bir şey olmasın diyenlerdenseniz hemen aşağıdaki fikirler kesinlikle sizin için diyebilirim. ↓↓↓↓↓

1- “Open When” mektupları

Bunu “-dığında aç” şeklinde çevirebiliriz. Bkz: Üzgün olduğunda aç, sevildiğini öğrenmek istediğinde aç gibi. İstediğiniz sayıda yazıp, istediğiniz gibi zarflayabilirsiniz. İşte hediyeniz hazır! Hem kolay, hem duygularınızı açıkça ifade edebileceğiniz bir yöntem. Bunlar için başlık bulmakta zorlanırsanız bana ulaşablirsiniz ama yine de sizler için birkaç tane buraya bırakıyorum :)

-Kendini yalnız hissettiğinde aç

-Bana dargın hissettiğinde aç

-Seni sevmediğimi düşündürecek bir şey yaptığımda aç

-Seni üzdüğümde aç…

sevgililer-günü-fikirleri

Gelelim ikinci fikrimize;

2-Fotoğraf Çubuğu

İster tek fotoğraf isterseniz de kolajlı fotoğraf koyun arka tarafına da romantik bir not bırakın daha sonra çubukları sarın bir de fiyonk koyun, işte bitti! Sevgiliniz bu çubuk puzzle’ı çok beğenecektir :)

sevgililer-günü-fikirleri-1

Not: Eğer fikrimi sorarsanız kolajlı fotoğraf derim :)

3- HAYALLERİNİZ

Onunla beraber yaşamak istediğiniz her şeyi, tüm hayallerinizi minik kağıtlara yazıp onları rulo haline getirerek bi’ kavanoza atın, dilerseniz küçük sevimli bir kutu da olur. Fikir benden yaratıcılık sizden :)

sevgililer-günü-fikirleri-2

4- Seni sevmemin nedenleri

Ona olan aşkınızın nedenlerini tek tek sıralayın, ister 50 ister 100 madde olsun; siz yeter ki sıkılmadan yazın. Bunu isterseniz küçük renkli kağıtlara yazın, kenarlarını delin ve iple bağlayın; isterseniz örnekte olduğu gibi iskambil kartlarının üzerine beyaz kağıt yapıştırıp yazabilirsiniz.

sevgililer-günü-fikirleriii

5- Yapışkan Notlar

Evinizin aynasına romantik notlar yapıştırabilirsiniz. Eğer fikrimi soracak olursanız kağıtların tek renk olmasının tam bir bütün gibi gözükeceğini düşünüyorum. Renkli kartlar işi biraz karışık gösterebilir.

sevgililer-günü-fikirleri22

Eğer notları tamamlayamam diyorsanız kalbi fotoğraflarla da yapabilirsiniz, hatta dilerseniz bunu aynaya değil odanızın duvarına yapabilirsiniz.

-Bu fikirleri istemeyen, yiyecek bir şeyler hazırlamak isteyenlerin yazının devamını okumasını şiddetle öneririm :)

Kahvaltı hazırlamak isteyenler için;

Balonları ve çiçekleri işin içine katmayı unutmayın

sevgililer-günü-fikirleri27

Ben tatlı yapmak isterim diyenler;

sevgililer-günü-fikirleri25

sevgililer-günü-fikirleri33

sevgililer-günü-fikirleri23

 

Fikirler ne yazık ki  burada sona eriyor. Umarım bir nebze olsa yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden sevgililer gününüzün dilediğiniz gibi ve aşk dolu geçmesini dilerim. Kendiniz iyi bakın!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here