Anasayfa Moda Sequin Skirt

Sequin Skirt

1123
4
PAYLAŞ

Merhaba; bu postta etek kullanımlarına değinelim sizlerle hanımlar.

Günümüz son trendlerinde payet etekler oldukça rövanşta gitmektedir. Her türlü kombin yaparak kullandığımız payet etekler, yaz mevsimine de damgasını bomba gibi vuracak. Kış aylarımızın tercihleri arasında, şıklık katan payet etekler, yaz aylarımızın da vazgeçilmezleri arasına girecek.

Payet etek kullanımlarından söz edecek olursak; her tarza ve her yaşa hitap ediyor. Çok severek ve kombin yaparak kullandığım payet etekler, sonbahar-kış aylarında ise bol bir kazak ile birleştiğini görüyoruz.

40225

Her tarza uyum sağlayan payet etekleri günlük tercihleriniz arasında sizler de benim gibi kolaylıkla kullanabilirsiniz. İşinizde, sosyal hayatınızda oldukça etki bırakacağından eminim.

Fotoğraflarda payet eteğin sadece şıklığını değil, sporlaştırılmış halini de görebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla dışarı çıkarken sizi ‘ne giysem’ derdinden kurtarabilecek öneriler bulabilirsiniz.

parke-parkeci-laminat-laminant-masif-206R3_1
Koyu payet eteğinizi pudra tonlarında bir gömlek ile süsleyebilirsiniz. Payetli parçalarınızı salaş kazaklarla kombinasyon yaparak kullanabilirsiniz. Sizi oldukça sade ve alımlı gösterecektir. Gece arkadaşlarınızla dışarı çıkarken ya da bir yemeğe, davete gittiğinizde koyu renk payetli bir eteğinizin üstüne tül gömlek tercih ederek, aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Fotoğrafta verilmiş kombinasyonu görebilirsiniz.

sifon-bluz-payetli-etek-ve-kombini
Dolabınızda bulunması gereken Payet eteklere ilgisi olanlar için bir kaç araştırma yaptım linklere tıklayarak bunlara ulaşabilirsiniz.

0b04c1b6cc5bfd3ddf943248872

Mudo Collection – https://www.mudo.com.tr/kadin/payetli-etek_681_35709
Modagram – http://www.modagram.com/kadin/katelin-etek-gri/detay/58566/264776
Modagram – http://www.modagram.com/kadin/kapamali-payetli-etek-siyah/detay/37896/168983

PAYLAŞ
Önceki yazıSessiz Uşak
Sonraki yazıBol T-Shirt Kombinleri
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

4 YORUM

  1. Yazınızı zevkle okudum, ve öneriler için teşekkürler. Özellikle son fotoğraftaki payet etek çok hoş :)

    • İlginiz için ben teşekkür ederim Selin hanım :) her konuda öneri için istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, ve payet etek modellerinin üstünüzde çok şık duracağından eminim :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here