Anasayfa Moda Koleksiyonlar Selena Gomez x Adidas NEO Collection

Selena Gomez x Adidas NEO Collection

1964
2
PAYLAŞ

selena-gomez

Global stil ikonu ve Adidas NEO Label konuk tasarımcısı Selena Gomez’in hazırladığı koleksiyon, gösterişli spor giyimden ilham alıyor;modern spor parçaları şehir stili ile birleştiriyor.

Spor giyimin modada öne çıkmasını yorumlayan Adidas Neo ve Selena Gomez ; 2015 İlkbahar-Yaz sezonu için harika bir koleksiyon hazırlamışlar.Spor salonunda giyilen kıyafetleri,sokak stili ile birleştiren koleksiyonda yer alan kapüşonlu üstler,eşofman altları ve bomber ceketlerde file,polar ve denim gibi farklı kumaşlar kullanılmış.

Selena Gomez yeni adidas NEO İlkbahar/Yaz 2015 Koleksiyonu ile ilgili şunları söyledi: ” Ortaya çıkan parçalardan çok mutluyum. Koleksiyonda, baharın vazgeçilmezleri renkli baskılar ve çiçek desenleri yer alıyor.Tasarımlarda sportif giyim ile sokak stilini bir araya getirdik. Aynı zamanda kısa kapüşonlu üst ve yüksek belli denim gibi modern siluetlere de yer verdik. Sezonun kaçırılmaması gereken parçaları bu koleksiyonda…”

Yeni Selena Gomez Adidas NEO Label İlkbahar/Yaz 2015 Koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi almak ve NEO ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için http://www.adidas.com/neo adresini ziyaret edebilir veya NEO Twitter hesabı @adidasNEOLabel ‘ı takip edebilirsiniz.

Koleksiyondan bazı kareler :

 

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here