Anasayfa Moda Aksesuarlar Saçlarda Yeni Moda: Bohem ve Çiçek Kafası

Saçlarda Yeni Moda: Bohem ve Çiçek Kafası

618
0
PAYLAŞ

Herkese yeniden merhaba! Bu yazımda sizlere yeni sezonun modası ve kombinlerinize şıklık katacak saç aksesuarlarından bahsedeceğim. Hazırsanız başlayalım! :)

Yeni sezonun saç aksesuarlarını günlük kombinlerinizde de kullanabilirsiniz. Özellikle yazın uzun elbiseleriniz ve etekleriniz ile kombinleyebileceğiniz taçlar ve saç bantları size farklı bir görünüş kazandıracaktır. Sizler de günlük kombinlerinizde bir farklılık yaratmak istiyorsanız bu saç aksesuarlarını mutlaka denemelisiniz!

Özel davetlerde takacağınız bir saç aksesuarı kombininizdeki tüm enerjiyi değiştirebilir. Davetler için elbiseniz son ana mı kaldı, aceleye mi geldi? İnanın saç aksesuarları kurtarıcınız olacaktır.

Saç aksesuarları son zamanlarda gelinlerin de vazgeçilmezi olmuş durumda. Özellikle sahil ve kır düğünü gelinleri bohem ve çiçekli taçları tercih ederek görünüşlerini doğallaştırıyorlar. Bu fikre ben de bayılıyorum çünkü gelinlere bohem ve çiçek görüntüsü çok yakışıyor!

Önümüzdeki sezonlarda da sıkça karşımıza çıkacak bohem ve çiçek görüntülerini siz de kombinlerinizde mutlaka denemeli, tarzınızda bir farklılık yaratmalısınız. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiyle kalın! :)

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here