Anasayfa Moda Saçlarda Tüy Harekatı

Saçlarda Tüy Harekatı

2491
0
PAYLAŞ

saç tüyü-1

Aksesuar kadınların her daim olmazsa olmazı! Tekdüzeliğin içindeki dikkat çekici bir yüzük, bazen taşlı bir kolye ya da şık bir saat detayı sizi çok daha şık yapabilir. Ancak bu sefer işler biraz değişiyor. Kadınların çok önemsediği saçları 2015 yılında en güzel aksesuarımız olmaya aday. Hem de takacağımız bir tüyle!

saç tüyü-2

İster kendi saç rengi tonunuzda, isterseniz daha cesur renklerde takacağınız tüylerle hem kendinize hem saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Kendi saç renginize yakın tonlarda takacağınız tüyler sizi daha bohem bir havaya sokarken, farklı renklerdeki tüylerle yaz ayına göz kırpabilirsiniz.

saç tüyü-3

saç tüyü-4

Şunu söylemeliyim ki bu şekilde bir saç aksesuarı kullanıldığında diğer aksesuarlarınızı mümkün olduğunca azaltmalısınız. Çünkü fazla abartı kötü bir görünüme sebep olabilir.

saç tüyü-6

Bu saç tüylerini takmaksa oldukça basit.Saçınızdan küçük bir tutam alıp saç tüyündeki klipsi saç dibinize cımbız yardımıyla sıkıştırdığınız anda saçlarınız bu trende hazır bile!

saç tüyü-5

Her sezon moda gibi değişime uğrayan saç modellerine 2015 yılında bu basit ama güzel saç aksesuarıyla farklı bir hava katabilmek sizin elinizde. Bu trendi ben de uygulayabilirim diyenleri görebilir miyim ? :)

PAYLAŞ
Önceki yazıYaşayan Heykeller
Sonraki yazıBu Kürkler Başka
Senay Yurtsever
Pratikte mühendis, uygulamada yazar.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here