PAYLAŞ

Bir kadın düşünün ki ne yapsa oluyor, ne giyse yakışıyor. Vitrinde ya da başka birisinin üstünde gördüğünüzde hayatta giymem dediğiniz parçaları öyle bir taşıyor ki ağzınız açık kalıyor. Onun stili punk, spor, seksi, maskülen-feminen, vintage, cool, gangster…   Kırmızı halıda her zaman en çok dikkati çeken bu isim sokak stiliyle de fazlasıyla dikkat çekiyor. Evet, günümüzün stil ikonu Rihanna’dan bahsediyorum.

Hiç bir kural ve tabu tanımayan bu cesur kadın asla bir araya getirmeyi akıl edemeceğimiz parçaları bir araya getirip aynı anda hem cool hem de seksi olmayı bir şekilde başarıyor.

Bol bir spor t-shirtü diz üstü çizmelerle elbise olarak kombinleyebilir, eşofmanların altına stiletto giyebilir ya da bir geceliği şık bir elbiseye dönüştürebilir ve biz de bu kadının her şekilde mükemmel görünmesine şaşırmaktan başka birşey yapmayız.

Rihanna’nın en sevdiği parçalar arasında crop-top’lar, büstiyerler, skinny pantolonlar, jean shortlar, bol t-shirtler, sweatshirtler, spor ayakkabılar ve stillettolar bulunuyor. Gözlük ve şapkalar tarzını tamamlayan en önemli parçalar. Ayrıca tam bir aksesuar delisi. En çok altın rengi aksesuarları tercih ediyor. Favorileri yüzükler, kolyeler ve body chainler.

Şimdi onun tarzından biraz ilham almak için benim en sevdigim Rihanna stillerine göz atalım :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here