Anasayfa Dekorasyon Renkli Yastıklar

Renkli Yastıklar

492
0
PAYLAŞ

Salonunuzun sadeliğinden sıkıldınız ve bir hareketlilik istiyorsunuz. Fakat ne yapmanız gerektiği konusunda kararsızsınız. Belki koltuk takımınızın sadeliği sizi bunalttı. Hatta değiştirmeyi planlıyorsunuz. Böyle büyük masraflar yapmak yerine koltuklar üzerinde yapacağınız bir kaç değişiklikle salonunuza hareket katabilirsiniz. Öncelikle işe değişik boyutlarda yastıklar alarak başlayabilir ve daha sonrasında koltuk takımınızın rengine uygun kumaşlar seçerek devam edebilirsiniz.

Aldığınız yastıklara uygun kılıflar yaparak ortamı renklendirebilirsiniz. Belkide isterseniz bu kılıfları kendiniz şişlerle örebilirsiniz. Yanına da aynı modelden bir küçük battaniyeye ne dersiniz :)

Peluş kumaşlar ya da keten kumaşlardan oluşan yastıklar koltuklarınız üzerinde şık bir görünüm yaratabilir. Eğer tek renkten oluşan koltuklara sahipseniz, çizgili kumaşlar daha sportif bir hava katacaktır. Ya da üzerinde çeşitli yazılar olan, belki kedi ya da köpek figürleri olan kumaşlar.. Tarz sizin, yaratıcılıkta.. :)yastık1 yastık2 yastık3 yastık4 yastık5 yastık6 yastık7 yastık8

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here