Anasayfa Blog Renkli Saçlı Kadınlar / Kombinleri

Renkli Saçlı Kadınlar / Kombinleri

708
0
PAYLAŞ

Merhaba ; Bugün size saçları kadar ruhları renkli olan kadınlardan bahsediceğim :)

En yakınım olan turuncu saçlı bir kadın var. İrlanda dan kopup gelmiş havasıyla özellikle beyaz tenli ve yeşile bakan ela gözleriyle bir numaramdır.

Turuncu saçlı beyaz kadınların her zaman makyajla gezmeleri gerekir. Çünkü tenleri makyaja ihtiyaç duyar.

Renkli-Saç-Modelleri-40Mesela ünlülerimizden renkli saç tutkusu olan Katy Perry’den bahsetmek istiyorum ; 

Katy-Perry 1411671906059_Image_galleryImage_Mandatory_Credit_Photo_by imagesindirBence her zaman sahne ışıkları altında parlayan bir yıldız Katy , sahne showları ve kombinleriyle göz dolduruyor.

katy-perry-grammys-2015-grammy-awards-lead   Zuhair Murad tasarımlı diamonds kaplı transparan elbisesiyle bence göz doldurdu. Saçları kıyafetiyle aynı şekilde dikkat çekti.

Bir diğer ele almak istediğim ise Rainbow saçlı kadınlar ; 

Ruhu da saçları kadar rainbow esintileriyle kaplı bir diğer canım arkadaşımdan bahsetmek istiyorum. Yıllardır tarzıyla, duruşuyla hep dikkatleri üzerine topladı. Benim favorim turuncu saçları ve son zamanlarda rainbow’u sadece ona çok yakıştırıyorum.

indir (1)Rainbow kapanışımı Valentino 2014-2015 çanta modelleriyle kapıyorum ; :)

Valentino denildiğinde herkesin durup düşünüp, her yeni koleksiyonunu heyecanla bekliyoruz. Konu Valentino olunca her parçası göz dolduruyor. Kadınlar heyecanla bekliyor. Düz, kalsik tek renk kombinlerle bu çantaları kullandığımızda harika bir görünüm elde edebiliriz.
Valentino-Rainbow-2014-Çanta-Trendleri-470x382

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here