Anasayfa Moda Aksesuarlar Popüler trend: Body Chain!

Popüler trend: Body Chain!

934
0
PAYLAŞ

xspl672996_001Yine yeni yeniden merhaba :)

Biz kadınların çoğunluğu aksesuar takmayı severiz. Bugünkü konu bahsimiz ise ‘body chain’. Populeritesi son iki yılda tavan yapan body chain yani vücut zinciri; bence en iddialı ve seksi olan aksesuarlardandır. 1990larda keşfedilen vücut zinciri, o zamanlar sadece bel çevresini saran modelleriyle sınırlıyken ki ben 15 yaşındaydım sanırım  ve bulup aldığımı hatta iki-üç yıl kullandığımı hatırlıyorum.

riri

8-Miley-Cyrus-1-8402-13790461412013 Victoria's Secret Fashion Show - After Party - ArrivalsHer giydikleri her yaptıkları olay olan Rihanna ve Miley Cyrus’un vücut zinciri kullanımının akım haline gelmesinde büyük etkisi olduğu kesin. Plajda bikinilerini, gündelik hayatta salaşlıklarını ve kırmızı halı kombinlerini bile vücut zincirleri ile yapmaları trend haline gelmesine yetti.body-chain-lookspage1

Model olarak beli ve boynu çevrelen zincir birbiriyle göğüs hizasında birleşiyor olsa da; farklı yorumlamaları da bulunmaktadır. Öyle ki giysi üzerinden takılabilecek farklı kalınlık ve renkte modellerinin de tarz durduğunu düşünüyorum. Giyilen basit tek parça elbiseyi bu aksesuarla hareketlendirmek mümkün.

vmfl-al-s-modelvucut-zinciri-4 vucut-zinciri-modasi-39Al beni ne yaparsan yap diyen cinsten kullanım şekilleri olduğunu görmüş oldunuz. Öyle ki bacak için ayrı tasarlanmış modelleri bile var. Ben bile bu modelini yeni keşfettim ve kesinlikle beğendim. Alınacaklar ve öneriler listesinin en üstüne alıyor sevgiler diliyorum.

LEG-CHAIN-MONTAGEMtendencia-body-chain-002100930h_304x456

body-chain-calça

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here