Anasayfa Blog Parfüm Önerisi: Pull and Bear – Phyllis

Parfüm Önerisi: Pull and Bear – Phyllis

12947
0
PAYLAŞ

Normalde zincir mağazaların parfümlerine ön yargıyla yaklaşan biri olarak bu yazımda sizlere Pull and Bear ‘ın Phyllis isimli parfümünü tanıtmak istiyorum. Bilindik markaların bilindik kokularına alternatif olarak, yenilik arayanlar için güzel bir tavsiye olacağını düşündüğüm Phyllis ‘in ilk olarak tasarımı göze çarpıyor.

Kutu içinde parfüm satışına Pull an Bear farkı bir bakış açısı getirerek Phyllis ‘i şişenin şeklinde bir karton içinde satışa sunmuşlar. Şişenin frosty camına bayılğımı söylemekle beraber bütün olarak tasarımı çok hoş ve zarif bulduğumu söylemek istiyorum. Kokusuna gelecek olursak, çiçeksi ve zarif bir kokusu var Phyllis’in.

İlk başta, portakal çiçeği, misk ve leylak kokusu geliyor, sonra hafif bir pembe gül kokusuyla harmanlanıyor. İç baymayan sıkmayan bunaltmayan aynı zamanda da dişi ve kadınsı bir var. Kalıcılığı ise en az dört saat. Fiyatına gelecek olursa piyasadaki diğer parfümlere kıyasla oldukça uygun bir fiyattan satışta. 100 ml’lik şişenin fiyatı 49,90 tl. Sonuç olarak denerseniz kesinlikle pişmn olmayacağınız bir parfüm Phyllis…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here