Anasayfa Dekorasyon Oyuncaktan Her Şeye!

Oyuncaktan Her Şeye!

373
1
PAYLAŞ

Çocuklarınızın artık oynamadığı oyuncaklarıyla neler yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Özellikle hayvan ve dinozor gibi figürleri kullanarak yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki ! İşte size bir kaç örnek..oyuncaktan her şeye oyuncaktan her şeye1 oyuncaktan her şeye2 oyuncaktan her şeye3 oyuncaktan her şeye4

Beyaz tutkal kullanarak pula bandırırsanız kuruduğu zaman herhangi bir yapıştırıcı izi kalmaz :)

oyuncaktan her şeye5

Böyle bir servis tabağı için tabağın tam orta noktasını bulup dinozorun ve ya bir başka hayvanın da dengesini sağlayabileceği şekilde başından kesmelisiniz. Sonrasında başını tabağın içinde işaretlediğiniz orta kısma, vücudunu da tabağın altında denge noktası olan ortasına yapıştırmalısınız.

oyuncaktan her şeye6

Sanırım hazır da satılan bir materyal bu. Fakat öpücük denilen şu vakumlu şeyle çocuğunuzun bir köşeye attığı oyuncağını işe yarar bir hale getirebilirsiniz.

oyuncaktan her şeye7

Diğer güzel örnekler…

oyuncaktan her şeye8 oyuncaktan her şeye9 oyuncaktan her şeye10 oyuncaktan her şeye11 oyuncaktan herşeye12 oyuncaktan herşeye13

A

oyuncaktan herşeye14

İkinciye bebek bekliyorsanız ve ilk çocuğunuz da oyuncaklarını kardeşine vermeye gönüllüyse böyle bir şeyi onunla yaparak kardeşinin gelişine hazırlayabilirsiniz :)

oyuncaktan herşeye15

Oyuncakları vazo olarak kullanabilmeniz için aşamaları anlatan bir örnek..

oyuncaktan herşeye16

İlginç bir çerçeve örneği. Oyuncaklarını atamayan çocuk değil de daha çok gençlerin ilgisini çeker sanırım :)

oyuncaktan herşeye17

PAYLAŞ
Önceki yazıTaarruza Geçmek
Sonraki yazıAynı Aşktan Yaşamak İsteyeceğiniz 11 Film
Burcu Berber
İstanbul Bilgi Üniversitesi 2. Sınıf mimarlık öğrencisiyim. 1995 İstanbul doğumluyum ve ev dekorasyonundan tırnak tasarımına kadar Tasarım sözcüğünü kapsayan her işi çok seviyorum.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here